założyciel: dala.tata

Doktorat - nauka - uczelnia

(150837)

http://www.phdcomics.com/comics/archive/phd021813s.gif


Forum dla doktorantów, doktorów, profesorów, całego świata akademickiego i wszystkich, którzy są nim zainteresowani, a którego założycielką była, jest i zostanie na zawsze eeela.

Forum nie będzie cenzurowane, wyjąwszy oczywiste przypadki spamerstwa, nieuzasadnionych wulgaryzmów, poważnego obrażania innych uczestników forum, etc.

Forum powstało, aby umożliwić dyskusję tym, którzy pragną się nią cieszyć w swobodzie. Moderatorska działalność jest ograniczona do niezbędnego minimum. W razie uwag lub zastrzeżeń prosimy kontaktować się z moderatorami (eeela, dala.tata, adept44_ltd).

W razie nieodpartego pragnienia, aby porozmawiać na tematy całkowicie niezgodne z tematyką forum, wrzucić linka, opowiedzieć dowcip lub zagadkę, porozmawiać o seksie albo o domowych zwierzętach, zapraszamy do wyżywania się w tym wątku.

Wszystkich, którzy pragną wrzucić na forum ankietę, prosimy uprzejmie o skorzystanie ze specjalnie do tego utworzonego wątku ANKIETY. Ankiety nie mogą być zamieszczane anonimowo i muszą zawierać dane prowadzącego badania oraz uczelni, na której są prowadzone.

W tym wątku dzielimy się ostatnio przeczytanymi lekturami.

UWAGA dla nowych gości: jeśli szukacie informacji na temat rozpoczynania studiów doktoranckich, zajrzyjcie najpierw do kanonicznego tekstu pt. "Jak zacząć doktorat".

Wszystkich odwiedzających gorąco zachęcamy do dzielenia się wszelkimi przydatnymi informacjami ze swoimi kolegami po fachu: o pracy, o grantach, o konferencjach i szkoleniach. Forum zostało założone z potrzeby toczenia niczym nieskrępowanych dyskusji, ale pragniemy, aby miało również walory informacyjne - a takie może mieć tylko dzięki Wam!

Zapraszamy do udziału!

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka