konczcie i wstydu oszczedzccie,
no własnie chce dac buzi na pozegnanie a jego wcieło
40angel napisał: > Oglądam program o 40 letnim prawiczku ... powinien sie udac do psychologa ... > Słowa : musze zaryzykować wkocu , mnie rozwaliły ... Co ryzykowac ? > > jak mozna w tym wieku byc prawiczkiem/ dziewicą 30-letni czy 40-letni? Bo to jednak roznica.
Iwonko, wyraźnie wyklikałem: właściwy sposób:/ -- Kto nie może dopiąć celu, ten chodzi z rozpiętym :/
czy pracownik 25 letni jest bardziej pozadany na rynku pracy niz 32-letni ?
nie zrozum mnie źle, ale może pomyśl trochę przed zadaniem pytania na forum. Jaki sens ma twoje pytanie? Żadne. Porównaj sobie 25-letniego perfekcyjnie znającego technologie informatyka i 32-letniego od 4 lat bezrobotnego. Teraz dla obu osób zamień wiek. I uogólnij.
letny - letni; leciwy To buł letny człoziek, jek łumer mnioł 94 lata. -- ¸¸.•*¨`•»Nie szczańdź ciasu coby być szczajśliwym¸¸.•*¨`•»
tegoroczna moda letnia, w swiecie, gdzie ubieraja sie (umownie mowiac) po zachodniemu jest bardzo kobieco - dziewczeca, o czym juz wspominalam,, cieszac sie z powrotu falbaniastych, szerokich, rozkloszowanych spodnic. Bardzo to wyglada sympatycznie, natomiast w zwiazku z coraz wikesza
Maryno, jeszcze jest trochę tego ciała do odsłaniania;) Byc moze kreatorzy mają zamiar wyslac nas nago na drzewa?:)) -- "Nie pozwól by nieistotna sprzeczka popsuła ważną przyjaźń."
mam pytanie poważne, przynajmniej dla mnie bardzo poważne, jak to jest z tym czasem letnim i z tym, że niektóre efemerydy go uwzględniają, inne nie, albo, że w jakiś latach w Polsce go nie było i w ogóle o co z tym chodzi?:) Drugie pytanie dotyczy jak to jest w tym kontekście z latami 1969
To zadawane
piosenka taneczna śpiewana po francusku, w refrenie jest "Ala mi da"
nad wodą
Sie ma ludzie i dzieciaki.Kto wie cos na temat organizowanych imprez w Chelmnie w nadchodzoce lato?A drugie pytanie to kiedy ostatnio bawilscie sie dobrze na imprezie zorganizowanej przez CHDK i inne takie instytucje w CHelmnie?Napiszcie tez czemu zazwyczaj to co sie dzieje jest nudne i niea