595 wyników w czasie 58 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

LO Prus. (początek wątku)

Witam, Czyżby wraz z wizytą R. Prodiego w Prusie, ktoś zhackował stronę liceum? www.prus.siedlce.pl? PA!wel

Re: LO Prus.

Stronka działa, jest własna galeria zdjęć ze spotkania z Romano Prodi.

LO Prusa (początek wątku)

Może jest tu ktoś z LO jak w temacie? Co z poczatkiem roku - jest czy nie? A może ktoś cos może na temat szkoły pisnąć??Seb

LO Prusa (początek wątku)

Witanko, Czy możecie coś na temat LO Prusika w Wawie powiedzieć. Najbardziej mnie jenteresuje z jaką średnią mam szansę... Monia P.S. Testy z anglika przeszłam!!!!!

Re: LO Prusa

Prus to nie najlepsze liceum... chodziłem tu 6lat do podstawówki i 3 l. do gimnazjum... mam naprawdę wyrobione zdanie... Dziewczyno, nie wiesz, gdzie idziesz ;))) mesppian@box43.pl

L.O Prusa (początek wątku)

czy pisze tu ktoś kto ukończył to LO a urodził się w 1968 roku????

Re: L.O Prusa

nie , ale w 1976 owszem

LO Prus, Mickiewicz (początek wątku)

A ma któras dziecko w Prusie czy Mickiewiczu w Warszawie, najlepiej w klasie biol-chem i mogłaby podzielić się opinią;-) -- Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.

Re: LO Prus, Mickiewicz

Zapytajcie na idziemygdzie na FB

LO.Prus rocznik 73

Ja byłam rok wyżej, ale wiele osób znalam z mładszego rocznika. A swoją drogą jakiś czas temu również szukałam tu swoich rówieśników z Prusa, ale nikogo nie znalazłam :( Może się teraz odezwą, ja byłam z klasy human. prof. Koper. Pozdrawiam Beata

LO.Prus rocznik 74 (początek wątku)

Jezeli ktos kto to czyta konczyl mature w 93' niech sie odezwie.

LO Prusa, matura 1993 (początek wątku)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=76&w=13717289

XXXV LO im. B. Prusa (początek wątku)

Czy polecacie XXXV LO im. Prusa, jaki jest poziom, jaka atmosfera?

Saska Kepa, LO Boleslawa Prusa (początek wątku)

Rocznik 1976 do 1979. Apanowicz i dalej juz nie wiem, choc wiele pamientam. Zwyciezcow 4 ce, kto to czuje? piotr

XXI LO w im. Bolesława Prusa (początek wątku)

Ja nie moge;/ Jakie rzeczy tu piszecie, własnie w tym roku złozyłem podanie az do 4 klas do 21 i po waszych komentarzach jestem załamany ;/ Byłem na Drzwiach Otwartych i wydawało sie naprawde nieźle i fajnie, a po waszych komentarzach, to normalnie az mnie skręca ;/ Kurde najważniejszy jest dla m

Re: XXI LO w im. Bolesława Prusa

Jak najdalej od tej szkoły, zwłaszcza od klasy prawnej.

1 2 3 4 5 6