Witam, Czyżby wraz z wizytą R. Prodiego w Prusie, ktoś zhackował stronę liceum? www.prus.siedlce.pl? PA!wel
Stronka działa, jest własna galeria zdjęć ze spotkania z Romano Prodi.
Może jest tu ktoś z LO jak w temacie? Co z poczatkiem roku - jest czy nie? A może ktoś cos może na temat szkoły pisnąć??Seb
Witanko, Czy możecie coś na temat LO Prusika w Wawie powiedzieć. Najbardziej mnie jenteresuje z jaką średnią mam szansę... Monia P.S. Testy z anglika przeszłam!!!!!
Prus to nie najlepsze liceum... chodziłem tu 6lat do podstawówki i 3 l. do gimnazjum... mam naprawdę wyrobione zdanie... Dziewczyno, nie wiesz, gdzie idziesz ;))) mesppian@box43.pl
czy pisze tu ktoś kto ukończył to LO a urodził się w 1968 roku????
nie , ale w 1976 owszem
A ma któras dziecko w Prusie czy Mickiewiczu w Warszawie, najlepiej w klasie biol-chem i mogłaby podzielić się opinią;-) -- Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
Zapytajcie na idziemygdzie na FB
Ja byłam rok wyżej, ale wiele osób znalam z mładszego rocznika. A swoją drogą jakiś czas temu również szukałam tu swoich rówieśników z Prusa, ale nikogo nie znalazłam :( Może się teraz odezwą, ja byłam z klasy human. prof. Koper. Pozdrawiam Beata
Jezeli ktos kto to czyta konczyl mature w 93' niech sie odezwie.
Czy polecacie XXXV LO im. Prusa, jaki jest poziom, jaka atmosfera?
Rocznik 1976 do 1979. Apanowicz i dalej juz nie wiem, choc wiele pamientam. Zwyciezcow 4 ce, kto to czuje? piotr
Ja nie moge;/ Jakie rzeczy tu piszecie, własnie w tym roku złozyłem podanie az do 4 klas do 21 i po waszych komentarzach jestem załamany ;/ Byłem na Drzwiach Otwartych i wydawało sie naprawde nieźle i fajnie, a po waszych komentarzach, to normalnie az mnie skręca ;/ Kurde najważniejszy jest dla m
Jak najdalej od tej szkoły, zwłaszcza od klasy prawnej.