samumer 08.10.04, 11:44 czy pisze tu ktoś kto ukończył to LO a urodził się w 1968 roku???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ewis Re: L.O Prusa IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 08.10.04, 17:32 nie , ale w 1976 owszem Odpowiedz Link Zgłoś