08.10.04, 11:44
czy pisze tu ktoś kto ukończył to LO a urodził się w 1968 roku????
Obserwuj wątek
    • Gość: ewis Re: L.O Prusa IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 08.10.04, 17:32
      nie , ale w 1976 owszem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka