23 wyników w czasie 83 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ciekawy ranking!!! Tarnobrzeg na dnie!!!

10 02 LUDWIN 1344,91 477 16 09 08 OZIMEK 1344,72 478 04 01 02 CIECHOCINEK 1344,22 479 04 06 01 GRUDZIĄDZ 1343,46 480 28 17 03 JEDWABNO 1340,72 481 02 24 02 CIEPŁOWODY 1338,25 482 18 16 06 GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 1337,95 483 08 61 01 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1337

Re: drArtur Ludwin był ktoś albo poleccie kogoś o

powiem ci tak, ze ludwin jako osobo jest ok, gin dobry ale ja idac do niego mialam nadzieję ze poprowadzi mnie potem na nfz przy ciazy itp w szpitalu swoim a tu nie...a koszta jego sa bardzo duze. Moja ciocia pracuje z nim na kopernika, teraz jest on na profesurze bodajrze, poleca go ale jak masz

Re: drArtur Ludwin był ktoś albo poleccie kogoś o

powiem ci z mojego doswiadczenia..ja byłam chyba juz u 10 ginow z listy naj w krk... dr ludwin ok, miły, jest faktycznie specjalistą ale u niego wszystko jest prywatnie, nawet szpital...kolezance teraz robił z endometrioza i to nie na kopernika ale prywatnie na łązarza gdzie ma tez klinike

Re: tak zbiorczo

: www.rmf24.pl/fakty/polska/news-niesprawne-autobusy-szkolne-na-warmii,nId,634306 leczna.naszemiasto.pl/artykul/1526389,gmina-ludwin-zamierzali-przewiezc-dzieci-niesprawnymi,id,t.html

Re: czekam znow na najgorsze.

czytalam o przybycieniu..generalnie po 1 poronieniu bylam o 5 ginow i zaden mi nie przypadl swoja fachowaścią.....ludwin mega polecany nawet byl ok gdyby nie ceny..za wizyte z usg i cytologia 400zl...troche duzo nie?:) ...do homu chodzilam z potworniakiem na jajniku, operowal mnie i do niego znowu

Żenujące są te błędy w nagłówkach...

ciekawe czy okradali też domki na terenie sąsiednich GMINÓW, czy tylko na terenie GMINU LUDWIN :D

Re: Warszawę znów zalało - woda w piwnicach

jakiś tam ludwin, raszyn czy wawer to przecież nie warszawa...

Ile czasu wytrzyma pacjent na ostrym dyżurze

A MNIE ŚMIECH OGARNIA PANIE LUDWIN BO CIEKAWA JESTEM ILE PAN HODOWAŁ TEGO WRZODA I DLACZEGO DOPIERO PAN TRAFIŁ NA OSTRY DYŻUR A NIE DO SWOJEJ RODZINNEJ PORADNI ALBO DO ZWYKŁEJ PORADNI CHIRURGICZNEJ A PO DRUGIE JAK PANU KOSTKA Z KURY UTKWIŁA W GARDZIOŁKU TO JAK PAN MÓGŁ JESZCZE MÓWIĆ A NA PRZYSZŁOŚĆ

Droga przez grządki

PAN ludwin jak zwykle pieprzy bzdury i klamstwa.Pogonic go za to

Re: Z szacunku dla petentów wydali 100 tys. zł

no ludwin zaszaleliscie z tymi donicami! akurat kogokolwiek z petentow interesuje czy sa z plastiku czy z glinki. ale mysle ze nas interesuje dlaczego takich kwot nie przeznaczycie jednak np na schronisko dla bezdomnych zwierzat? cos ten przetarg nie byl zbyt ekonomiczny skoro na biurka

Re: Z szacunku dla petentów wydali 100 tys. zł

Meble jak meble, mogą a nawet powinny być estetyczne. Ale za 100 000 zł można by wyposażyć kilka wydziałów w bardzo dobre rzeczy. Tylko chodzi o to, by nie robił tego jakiś tam naczelnik, czy znajomy królika... Wstyd Panie LUDWIN za takie slowa. Może komisja rewizyjna RM sie tym

Re: Nazwiska w Polsce od A do Z--L

lichoń ligas luberda lisowicz Opolskie 24.Ludwig:1480 labisz langosz ledwig lepich lip lipok lubczyk likas lisoń ludwin

1 2 3