Marywilskiej miasto kupiło w ostatnich dniach 2004 roku za milion złotych. Przez parę miesięcy mieszkania stały puste, bo okazało się, że mogą się tam przenieść tylko lokatorzy z zawalonej kamienicy przy Wałowej. Ci natomiast znaleźli już mieszkania w innych budynkach w mieście
Bazar to całkowite zapchanie już zapchanej Płochocińskiej, przez to całkowite zapchanie już zapchanie Modlińskiej i podobnie z Marywilską. Wszystkie możliwe drogi dojazdu do miasta zostaną zapchane jeszcze bardziej niż to sobie ludzie wyobrażają. Jednak nasz wspaniały burmistrz wyobraża
Ja mam tylko pytanie wielkie do tych wszystkich którzy tak strasznie krzyczą że nie dla tego targowiska na terenach byłego Faelbetu - czy Wy byliście kiedykolwiek na tym terenie i widzieliście co tam się dzieje ?? jaki tam jest syf kiła i mogiła ?? Przejdźcie się i zobaczcie. Ile ludzi tam w
. > > Osiedle na Marywilskiej zostało ograbione z linii 104 > > Och jej... 104 jezdzilo na pusto co 60 minut i jego brak ma zrekompensowac > linia jezdzaca co 20 minut i to az do metra - nie ma to jak roszczeniowowcy. Ale jezdziło a na kurs wychodziło sie z domu bo mieszkając w tak
jako mieszkania. Budynek warty kilkadziesiąt tysięcy (wg mnie max 90.000zł) bez kanalizacji, drogi dojazdowej, bezpośredniego dojścia do budynku, częściowo przechodzący przez obcą działkę, leżący gdzieś w dole (2 metry poniżej poziomu) Banasiewicz kupił za 1 milion!!! Teraz na siłę próbuje się
, przejezdna, bogatsza - po prostu cud-miód. Większość ludzi Tarchomina i pozostałej części Białołęki ma wszystko w nosie, czy będzie dojeżdżać tak jak teraz 1.5h czy 2.5h - bo to i tak długo, poza tym jest to lud napływowy, którego wali to co się dzieje w miejscu gdzie mieszka on tymczasowo. Nie
drozej a jak deweloper pada to bank tez sie moze wycofac, sama dzialka bardzo fajna , ogromne drzewa , rzeczywiscie dęby, a ze przy torach , ja wole tory i skm obok niz stac godzinami w korkach, roboty sie posuwają , niewiele brakuje do zamkniecia stany surowego, z tego co widze to zostaly juz tylko
Z Wyborczej: "Nie wiadomo, czy dotrzymana zostanie obietnica, że w latach 2015-17 rozbudowana zostanie ul. Marywilska. Miała mieć dwie trzypasmowe jezdnie i ścieżkę rowerową. Ekipa Hanny Gronkiewicz-Waltz tę inwestycję zapowiadała jako rekompensatę za przeniesienie kupców spod Stadionu Narodowego
jest działalność wschodnich mafii, które pobierają haracz (tajemnica poliszynela) i likwidują lub palą niepokornych - patrz Wólka Kossowska. Jak zakończyło się śledztwo i jakie są zmiany? W naszym państwie obce nacje nie asymilują się, tylko tworzą własne prawo i je stosują.
- to DG z ryzykiem. Jak się nie ubezpieczysz, to ryzykujesz. Nie ubezpieczali się, bo towar lub część z przemytu lub podróbki, więc nie da się go zgłosić i ubezpieczyć. Raz się uda, a czasem - nie. Ukrywali przed US dochody, by nie płacić podatków, więc większość transakcji za gotówkę bez paragonów
przemysłowe, Monar, cementowania...), sama popytałam ludzi, którzy mieszkają w tej okolicy (starsze osoby jak i młode małżeństwa z małymi dziećmi) jak tam jest. Opnie były normalne, że jest tam jak wszędzie, bez jakichś rażących, negatywnych kwestii.
dużo czystsze, niż na Bemowie, gdzie obecnie mieszkamy od kilku lat. Pan z sąsiedniego osiedla powiedział, że Monarem nie ma się co przejmować, bo tamtejsi nigdy nie przychodzą pod bloki, aczkolwiek jak podeszliśmy bliżej terenu ośrodka po zmroku, zobaczyliśmy siedzącego i pijącego przy płocie pana