przejść na drugą stronę wawelskiej na kolonię staszica i jest już zupełnie inny świat. widać, że ludzie dbają o swoje. a na baśniowej jak za komuny. przewróciło się, niech leży...
Witam Zamierzam kupić mieszkanie w Piasecznie na osiedlu „Kolonia staszica” od Atw Development. Co sądzicie o tym developerze i samym osiedlu?? Sprawia przyjemne wrazenie, kameralne osiedle, nie blokowisko. Może znajdą się jacyś mieszkający już tam ludzie i napiszą pare słów jak
info podaje wg mapy zniszczeć wawy po wojnie. Najpowazniej ucierpiała najstarsza część kol. staszica czyli ta przy nowowiejskiej czyli tam gdzie dziś stoi mni Staszic i jej juz nie odbudowano...była to jednak i najmniej reprezentacyjna część dzielnicy, o stosunkowo niskim standarcie mieszkań (w por
do maszy:Piszę o koloniach lubeckiego i staszica czyli miedzy wawelską ,a filtrową... A czy znasz maszo albo inni tę czynszówke z przełomu wieków która stoi po zach. stronie narutowicza, nie wiem jaka to ulica, tak jak barska tylko głębiej...strasznie tam cuchnie, wszystko sie sypie i w ogóle
do 23...Obecni: Szafa, Żona, Delon, Wacław, M.Vitti, Kolega Wacka z ochoty z koleżanką... O 23 opuszczamy lokal i udajemy się na spacer kolonią lubeckiego i staszica, na trasie omawiamy mieszkania, które ktoś z nas oglądał, omawiamy komitet wyborczy, zahaczamy o skwerek na tylach Niku, podziwiamy
To teraz pora na moje wspomnienie ochoty z dzieciństwa... Razem z mamą jak miełam jakieś 12 lat jeżdziłam na tenisa samochodem Wawelską...podróże się bardzo dłużyły, korki itp...ale ja się nie nudziłam, bo z zachwytem i zainteresowanie obserwowałam przez szybe piękne wille kolonii staszica
Witam Zamierzam kupić mieszkanie w Piasecznie - osiedle kolonia staszica od ADW development. Czy może ktoś wie coś więcej na temat tego developera oraz samego osiedla. Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie. Pozdrawiam