.00.Dzieci przynoszą 2 śniadanko ze sobą.Przedszkole otwiera sie we wrocławiu na ul.św. mikołaja, jest jeszcze 10 m-c wolnych. Myśle że to dobra alternatywa dla naszych maluszków żeby miały kontakt z rowiesnikam i doczekały jakoś do nowego roku przedszkolenego. Jęśli ktoś jest zainteresowany dajcie
Mieszkam we Wrocławiu - Lesnicy i jestem mamą 2- latka. Własnie wracam do pracy i szukam alternatywnej opieki dla Mikołaja a zarazem mam dzieci w wieku ok 2 lat. Mam taki pomysł: zbierzmy się w 4, 5, wspólnie zatrudnijmy nianię, która poprowadzi takie domowe przedszkole. Wyjdzie taniej niz
W moim przedszkolu jest 30 zł msc. Dużo nie dużo ale wiem, że ta kasa nie idzie na bzdury a ja nie jestem co chwilkę proszona, proszę o 5 zł, 10 zł na to i tamto.. Dzieci mają zamawiane teatrzyki, wycieczki autokarowe (wcale nie rzadko), prezenty na mikołaja i dzień dziecka itp. Rada rodziców
Ja swojego synka drugi rok posyłam do przedszkola nr 63 na Horbaczewskiego (osiedle kosmonautów) i generalnie jestem zadowolona. Jest angielski, rytmika gimnastyka korekcyjna, opieka logopedyczna, wycieczki w plener, fajne paczki na Mikołaja... Mały bardzo się rozwija. -- Urodziłam się by
spacerek! Ja dopiero poznaję te tereny i place zabaw. I dobrze by było mieć przewodniczkę :) A czy Twój dzieciaczek idzie do przedszkola? Jeśli tak to które? pozdrawiam serdecznie
z językiem angielskim, zajęcia adaptacyjne przygotowujące do przedszkola, muzykoterapia, rytmika… - Imprez okolicznościowych: bale karnawałowe, imprezy andrzejkowe, spotkania z Mikołajem … - Organizacji półferii i półkolonii tematycznych Zapraszamy do zapoznania się ze
znalazłam artykuł, może komuś się przyda, We Wrocławiu ruszją darmowe przedszkola, poniżej namiary Punkty przedszkolne (w których są jeszcze miejsca) działać będą przy ul. św. Mikołaja 53, Janiszewskiego 14 (SP nr 12), Kowalskiej 105 (SP nr 8), Pawiej 35 (SP nr 23) oraz Głubczyckiej 3 (SP
szykowanym przez przedszkole. Nie interesują nas żadne zakupy papiernicze do przedszkola, wszystko wchodzi w cene oprócz książeczek na początku roku ok 70 zł. Płatne są jedynie dodatkowe zajęcia obejmuja tae-quondo,teatr, taniec i szachy (razem jakieś 110- 120 zł miesięcznie). Wiosną odbywają się dni
Maluszka (zajęcia adaptacyjne przygotowujące do przedszkola, logorytmika, profilaktyka i zabawy logopedyczne, zabawy z językiem angielskim, muzykoterapia, rytmika …) - imprezy okolicznościowe (bale karnawałowe, imprezy andrzejkowe, spotkania z Mikołajem ...) - półferie i półkolonie tematyczne
nie wykorzystano innych sposobów. W ten sposób powiększyliśmy zadłużenie o prawie 120 mln zł nie mając żadnego efektu rzeczowego. Możemy sobie tylko wyobrazić, że poprzez taki ruch straciliśmy możliwość sfinansowania budowy kilku szkół, kilkunastu przedszkoli, kilkadziesiąt kilometrów ścieżek