4 043 wyników w czasie 427 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

nauka jazdy na rowerze dorosłej osoby (początek wątku)

Witam Szukam osoby, zdolnej nauczyć dorosłą osobę jazdy na rowerze. Jak ciężkie to zadanie - nie wiem. Może po paru godzinach załapie a może będzie się trzeba mordować długo i bez skutku. Pozdrawiam Michał (odpowiedzi prosze na kamuszet@gazeta.pl)

Re: nauka jazdy na rowerze dorosłej osoby

Jeśli ta osoba nie ma zmysłu równowagi (np uszkodzenie błędnika) to wsiądzie na rower i pojedzie bez nauki. Dla pewności niech kupi trójkołowiec

nauka jazdy na rowerze dla dorosłych (początek wątku)

Poszukuję firmy/osoby prywatnej uczącej jazdy na rowerze dorosłe osoby ( posiadające rower), najlepiej w okolicach Mokotowa, Ochoty. -- Karolinka i Martynka 24.12.2008 - 34tc

Re: nauka jazdy na rowerze dla dorosłych

Odkręc pedały i spróbuj rozpędzac sie siedzac na siodełku - szybko nauczysz sie łapac równowagę, a to podstawa. -- Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust USS Phoenix - Where No Man Has Gone Before

Nauka jazdy na rowerze dla osoby dorosłej. (początek wątku)

Witam, czy w Łodzi jest miejsce, w którym można nadrobić zaległości z dzieciństwa i nauczyć się jeździć na rowerze? :) Chodzi o udostępnienie roweru i bezpiecznego miejsca. Pozdrawiam!

Re: nauka jazdy na rowerze...

mi wsadzić dziecię do fotelika. A jak ktoś woli na nogach, to spoko, na rower na pewno przyjdzie jeszcze czas. A 6 km codziennie na rowerze to więcej niż niejeden dorosły, więc szczerze gratuluję :)

nauka jazdy na rowerze... (początek wątku)

taka scene dzis widzialem. Tata uczyl dzicko..jakies 3 - 3,5 roku - jezdzic na rowerze. Na dwoch kolkach, bez bocznych. Trzymal jedna reka za kierwownice, druga za siodelko. Dziecko caly czas patrzylo na swoje nogi. Tak caly czas mowil, ze ma trzymac rownowage, ze ma sie tak nie bujac

Nauka jazdy na rowerze (początek wątku)

Od kiedy Wasze dzieci nauczyły się jezdzić na 2 kołach? Kupiliśmy naszej 4 letniej córce nowy rower i zastanawiam się czy można już zacząc uczyc ja jeździć na 2 kołach Anna

Re: Nauka jazdy na rowerze

Wszystko zależy od dziecka, mój synek (4,5 roku) wcale nie chce wsiadać na rower gdy nie ma on bocznych kółek, ale są na podwórku jego koledzy (w tym samym wieku) którzy jeżdżą na dwóch kółkach od dwóch lat, i tacy co właśnie się tego uczą.

nauka jazdy na rowerze (początek wątku)

Jak zachęcić dziecko do jazdy na rowerze - boi się , gdyż boczne kółka nie przylegają idealnie do podłoża więc bywa że rower lekko się kiwnie na boki. Teraz już się kompletnie zraziło, wcześniej nie było problemu zaczęło się jak wyrosła z 12 calowego. Problem powstał od prób uczenia na 2 kółkach

Re: nauka jazdy na rowerze

Sprobujcie przygiac mocniej podporki tak, zeby jednak stabilne byly, jak mala sie oswoi, to powolutku je odginac, jak beda dosc wysoko i dziecko bedzie jezdzic pewnie bez opierania sie o nie, to mozna je wowczas zdjac, chocby pojedynczo. Sama wlasnie w ten sposob sie kiedys na rowerze

nauka jazdy na rowerze (początek wątku)

Jak nauczyć 5,5-latkę jeździć na dwukołowym rowerze? Macie jakieś pomysły?

Re: nauka jazdy na rowerze

myślałam, że to był niepotrzebny wydatek, ale młoda potrzebowała czasu po prostu. Tuż przed 3 urodzinami zaskoczyła i laufrad stał się nieodłącznym przyjacielem na spacerach , choć ostatnio trochę zastąpiła go hulajnoga, a obecnie córka woła rower na dwóch kołach (córka ma 3,5), więc dzisiaj zaczynamy

nauka jazdy na rowerze :) (początek wątku)

Drogie emamy własnie uczymy nasza 4 latkę jazdy na 2 kółkach poprzednio jeżdziła na 12 od wakacji ma 14. kto zna sprawdzone sposoby na nauke ??????

Re: nauka jazdy na rowerze :)

Odpowiedniej wielkości rower (żeby czuła się bezpiecznie) i nie naciskanie (cierpliwość rodziców). -- "The classic Polish answer to "How are you?" is "Stara bieda" which literally means 'old poverty

Nauka jazdy na rowerze (początek wątku)

Jak nauczyć dziecko jeździć? Proszę o pomysły bo czuje się bezradna. Synowi lat 5.5 nie idzie w ogóle, zero pomysłu jak tu utrzymać równowagę. Siedzi po prostu jak na trojkolowym jezdziku, obraca pedalami, a ja pcham trzymając kij. I tak drugi rok, zaczęliśmy naukę w tamtym sezonie i przez cały

Re: Nauka jazdy na rowerze

Nauczy się. Nie pchaj tego roweru, zacznie próbować pedałować. Cierpliwość i pozytywne motywowanie i da radę.

Nauka jazdy na rowerze. (początek wątku)

Witam. Córka ma 7 lat. Od 7 tygodnia życia do 2 lat była rehabilitowana przez ONM, metodą Bobath. Zaczęła chodzić w wieku ok 2 lat. Problemem jest to, że nie umie nauczyć się jeździć na rowerze. Mówi, że jak wsiada na rower to zaczyna się jej kręcić w głowie i upada. Z rolkami jest to samo

Re: Nauka jazdy na rowerze.

moj 3-latek tez ma ONM globalnie, caly jest taki "miekki" , rehabilitowany byl intensywnie od urodznia 16 miesiecy az zaczal chodzic (matoda PNF i Bobath) , teraz ma 3 latka i zaczyna jezdzic na rowerku ()bez bocznych kolek), jako 2 latek zaczal na biegowym, moze sprobujcie z biegowym, to dobry

1 2 3 4 5 6