405 wyników w czasie 56 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

numerologiczna 33 (początek wątku)

Ojej, wlasnie podniecona przeczytalam sobie o moim numerze 33. Na ile mozna w to wierzyc? Mam ciagotki do pisania, ale jestem osoba typu chcialabym a boje sie. Tymczasem charakterystyka numerologiczna wyrazniem owi o talentach pisarskich. Prosze o pare slow na temat numerologicznej 33

Re: numerologiczna 33

Jestem spetryfikowana

numerologiczna 33-ka (początek wątku)

Witam serdecznie. Jestem numerologiczna 33 i przyznac musze ze zycie dosc ciezko mnie doswiadczalo. Od 18 roku zycia sama na siebie pracuje a od 4 lat mieszkam po za granicami kraju. Trzy nie udane zwiazki doprowadzily do tego iz przestalam probowac jednak piatek 13-go (a dokladnie 13

Chodorkowski - to numerologiczna 33 (początek wątku)

To wiele wyjaśnia, prawda?

Re: Chodorkowski - to numerologiczna 33

Witaj Mi osobiście 33 z przestępczością się nie kojarzy... Może podrzuć jego datę urodzenia, to ciekawe.. Pozdrawiam

Może cos o numerologicznej 33 ? (początek wątku)

Pytanko w temacie. Z góry dziekuje za odpowiedzi . Pozdrawiam !!!

Re: Może cos o numerologicznej 33 ?

Sprawdź czy nie ma Ciebie za ściana dobrze

6/ 33-numerologiczna pod górkę ... (początek wątku)

Witam , od ostatnich urodzin wiele spraw idzie jak po grudzie... Nie wiem czy to energia roku osobistego ? Czy po prostu zmiany nadciagają. Proszę popatrzcie 14.09.1990r. 6/33numer. Ur o godz 3:30. Czuje że los zaczyna się buntować i na inny kierunek nakierowuje. Trudno mi ułożyć życie

Re: 6/ 33-numerologiczna pod górkę ...

„przygotowaniem” do zupełnie nowego etapu życiowego. W związku z tym, oraz w związku z tendencjami numerologicznymi do CZASAMI potrzeby/chęci prowadzenia nietypowych walk, w tym: ... nietypowych walk przeciw wszelkim ograniczeniom/rygorom/ramom/zobowiązaniom/itd., … nietypowych walk o swoją wolność

33?????? (początek wątku)

czy jestem numerologiczna 33?????urodzilam sie 19.11.1983

Re: 33??????

Tak, jesteś numerologiczną 33. Jednak jak każda osoba posiadająca liczbę mistrzowską z jej potencjału możesz zacząć korzystać dopiero wtedy, kiedy poradzisz sobie z negatywnymi aspektami wibracji podstawowej (czyli zredukowanej do jednej cyfry - tu 6). U szóstek cechy tej negatywnej wibracji

Re: Pogaduchy numerologiczne

Ja znałam tylko horyzontalna :) 1) 33/6 2) 24/6 3) 33/6

numerologiczne 11,22,33- tacy z nas "mistrzowie"?? (początek wątku)

jestem 11 (ryba),i nie ukrywam ze faktycznie mam potencjal :) ale tak jak ja sie mecze ze soba to malo kto sie meczy, mam 27 lat i w zasadzie nic nie osiagnelam. POnoc "mistrzom" hehehe sa pisane ciezkie przejscia ale czy to regula? zaintrygowalo mnie to bardzo i dlatego pytam jak to u Was jes

Re: numerologiczne 11,22,33- tacy z nas "mistrzow

> podręcznik. Od tej pory coś we mnie dojrzewa, nie wiem co to jest, ale wiem że > nie będę tak żyła, jak do tej pory, czyli dobro innych ludzi stawiając nad > własne. Wiesz co, ja od prawie 3 lat dostaje zewszad sygnaly mowiace o tym zeby zajac sie wlasnym zyciem, ze na inny

Re: Numerologiczna 11

Jestem numerologiczna 33 ( moja data urodzenia 5 kwietnia 77).

Re: Numerologiczna 11

trudnej Łaski, jaką zwiastuje im Wibracja Mistrzowska. Dlatego mówimy o potencjale, a nie o fakcie dokonanym. Z moich obserwacji i dotychczasowej praktyki numerologicznej wynika, że sporo osób - posiadaczy Wibracji 11, 22 czy 33, pędzi i pragnie pędzić życie całkiem przeciętnych zjadaczy chleba

Re: numerologiczna 22

jestem 33 też mi nielekko poczytaj o reiki........ jest sporo stron na ten temat pozdrawiam kika

1 2 3 4 5 6