Witam, mam zamiar kupić mieszkanie na tym osiedlu - czy ktoś może ma jakies doświadczenie z deweloperską firmą" Prestige"
a no i pozdrawiam (ofkorsik:):))
Witam. Interesuje sie zakupem mieszkania w Piasecznie. Bardzo podobało mi sie "osiedle róż" aczkolwiek chciałabym się dowiedzieć na jego temat coś od mieszkańców lub tych którzy mieli kontakt z firma która buduje tą inwestycje:Prestige Piaseczno Sp. z o. o. A może jest inna inwestycja godna
zastanów sie... gdzie zaparkujesz samochód?
Witam, Mamy zamiar kupić mieszkanie na Osiedlu Róż w Piasecznie w bud 9, odbiór we wrzesniu tego roku. Jest ktoś kto tez ma taki zamiar? Podpisaliście umowy?
a po ile teraz sprzedaja za metr ? kiedys tam byłem to drogawo chcieli....
Prestige - nie polecam. Przed zakupem proponuję obejrzeć perypetie mieszkańców z developerem na forum tego osiedla.
hej czy ktoś slyszal coś na temat tej nowej inwestycji w piasecznie developerem jest Presrige Piaseczno ktoś ich zna?
Czy ktoś zna dewelopera budującego w Piasecznie Osiedle Róż, inwestor Prestige jestem zainteresowana zakupem mieszkanka w tamtej inwestycji
wyszukiwarka nie gryzie... och...
Mam pytanie dot. aktów notarialnych. Czy ktoś z części 22 (dawne 10 A i 10 B) otrzymał akt notarialny??
Może ktoś mi doradzić czy warto kupić tam mieszkanie? Czy developer (Prestige) jest godny zaufania? Ma ktoś z Was już z nimi jakieś doświadczenia?
Zapraszam serdecznie do rejestracji. Pozdrawiam -- wodnik
Witam! Ciekawy jestem opini dot. Osiedla Róż w Piasecznie i dewelopera - Prestige piaseczno
Chce zauważyć, że Wawa i okolice są generalnie zakorkowane (Ursus, Włochy). Wszędzie są korki i nic na to nie poradzimy. Do Piaseczna można dojechać również prywatnymi liniami, nie tylko MZA, no i PKP. Zależy kto co lubi. -- wodnik
dojechaliśmy tylko do mysiadła a gdzie piaseczno.... Trzeba też pamietać, że piaseczno coraz bardziej się rozbudowuje, a puławskiej nie da się poszerzyć, więć z perspektywy czasu korki będa jeszcze większe...