94 972 wyników w czasie 127 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

papa, papa, papa... (początek wątku)

pamietam z komuny, ze kazde wydanie DTV zaczynało sie od słow "pierwszy sekretarz PZPR Edward Gierek powiedział... albo odwiedził zakład XXX" teraz kazdy news (njus) zaczyna sie od słow "papież to, papież tamto"... załamka ludzie, czy wy (media) nie widzicie, jak załośni jestescie? prz

Re: papa, papa, papa...

Należy mu się szacunek. Dla wielu jest to autorytet i chociażby przez to mógłbyś powstrzymać się od takich komentarzy i porównań. Widzę, że dla ciebie wszystko oprócz moczu to gó... Daleko tak nie zajedziesz. Poczytałbyś trochę jego nauk, czy zorientował się kogo ty w ogólne komentujesz. W j

papę, papę...

-- nudzi

Re: papę, papę...

a.adas napisał: > www.youtube.com/watch?v=o8CvHtcXeKc&search=lepper

Papa - papa? (początek wątku)

Papa Polacco coś słabiutko z okienka szpitala stękał, chyba się kończy kadencja... Tylko czy Polska ma już przygotowany program obchodów? Bo trzeba jakieś objazdy zaplanować koniecznie!

Re: Papa - papa?

niezależnie od tego co się myśli o religii czy Papieżu wypisywanie takich komentarzy o starym, schoro- wanym człowieku jest bardzo prymitywne i przypomina żarty jakie robili sobie z Polaków i katolików sowieccy propa- gandziści

Re: papa, papa, papa... (początek wątku)

po pierwsze papieżowi należy się szczególny szacunek, chociaż muszę przyznać że media zajmują się tematami zastępczymi o czym pisałem wyżej a po drugie czy rzeczywiście uważasz że wszystkie inne informacje podawane w serwisach są naprawdę ważne. Wiadomości podawane są tak jak tego chcą mo

Papa parara papa.... (początek wątku)

Cudności :) To się nazywa piosenka wprawiająca w dobry nastrój :) https://www.youtube.com/watch?v=jwRWDDGlOs0;;jwRWDDGlOs0;;https://i.ytimg.com/vi/jwRWDDGlOs0/default.jpg;;Irena Santor - Piosenka o sąsiedzie (1968)

PapieŻŻŻ, PapieŻŻŻ, PapieŻŻŻ!!!!!!!!!!!! (początek wątku)

Ludzie, ja rozumiem że można mieć dysleksję, dysortografię, dyskalkulię, dyswszystko. Ale, do czarnej ospy i żółtej febry, o dżumie nie wspomnę, nieszczęsnego PapieŻŻŻŻa odmieniano w gazetach przez wszystkie przypadki przez ostatnie dwa tygodnie tyle razy, że nawet najgorszy debil, jełop

Re: PapieŻŻŻ, PapieŻŻŻ, PapieŻŻŻ!!!!!!!!!!!!

Nie przeceniasz czasem zdolności zapamiętywania zwykłego oglądacza tv lub czytacza gazet?

Dać PAPie w papę :) (początek wątku)

www.rp.pl/artykul/16,283549_Zamienic_Sejm_na_Parlament_Europejski_.html Jak Osuch może zastąpić Ziobru w Sejmie, skoro od 2 lat jest już posłem? Czy tak trudno sprawdzić na znakomitych se

Re: Dać PAPie w papę :)

PAP podał też że Czechy popierają Sikorskiego na szefa NATO.Prezydent Klaus odpowiedział że nic o tym nie wie,a przecież Topolanek zdymisjonowany. -- "Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej litości boskiej,ludzie w Polsce nie na czworakach chodzą a na dwóch nogach udając człowieka"(J Pił

Pap szuary, pap szuary

To ja ma jakis bład na dysku bo mnie się kojarzy z Paper Lace i "Sugar baby love".

Re: Pap szuary, pap szuary

Hm, utwór nosi podany przez Ciebie tytuł, ale sądzę, że oryginalny wykonawca to Rubbetsi (lata70)

papa

Znikam na dziś. Wpadłam się upewnić, że wygrywam.

Papa

Dziś się żegnam

Papa :) (początek wątku)

Chciałam się pożegnać. Wyjeżdżam na ponad 2 tygodnie na wakacje:)) Trzymajcie się moi drodzy forumowicze i bądzcie grzeczni :))

Re: Papa :)

Udanego czasu życzę! I pomacham różdżką na dobrą pogodę :-) -- Wszyscy kłamią - nie ma to jednak znaczenia, ponieważ i tak nikt nikomu nie wierzy (Prawo Liebermanna)

1 2 3 4 5 6