czekam na niego z niecierpliwością:) www.everbaby.pl/nowa/p&t/do_pchania/smart.html Pozdrawiam. Monika
obaw. Ale potrzebowałam wózka na wyjazd świąteczno - majowy, który po powrocie sprzedam, bo wtedy zamierzam kupić bee+. Jakoś ten smart za mną chodził i się nie mogłam mu oprzeć :-) Na żywo wygląda jeszcze fajniej, niż w necie. Super jest siedzonko, małe i niezbyt głębokie ale bardzo fajnie
Oj chcemy te fotki chcemy ...
Czy widziala ktoras z was wozek phil&teds smart na zywo? Czy nadaje sie on dla dziecka ok 1m wysokosci????? A moze ktos ma i ma fotki z dzieckiem? To uchylanie siedzonka jest wyczuwalne? -- Pinik
Ostatnio widziałam ten wózek. Dzieciątko jakieś skulone w nim było i jakby dopasowane do wózka. Jakoś nie wyobrażam sobie większego dziecka w nim. Wygląda super ale moim zdaniem mało użyteczny
https://1.bp.blogspot.com/_STL3ku6Ae2k/TCa5fN1U2sI/AAAAAAAAI4M/JM_a1HIjN24/s320/ts.jpg -- Nasze 2 klony:) https://www.chusty.info/forum/images/smilies/bliss.gif https://s2.pierwszezabki.pl/023/0232889c0.png
Miałem okazję widzieć na żywo i nawet się chwile pobawić. Ciekawe rozwiązanie tylko nie wiem na jakie dziecko. Materiał z którego zrobione jest siedzisko na pewno praktyczne w utrzymaniu. Ja dla siebie bym czegoś takiego nie kupił ale są amatorzy takich wózków i pewnie będzie się sprzedawał. Ciek
mieszkam na obrzeżach miasta więc zależy mi aby wózek był dosyć mały i łatwo się składał Ach w necie znalazłam prawie ideał PHIL&TEDS SMART BUGY wydaje się lekki, zwrotny tylko martwi mnie brak możliwości regulacji oparcia spacerówki(jeden poziom) co myślicie??
Czyli szukasz wózka dla noworodka ( tu priorytetem powinna być amortyzacja), małego po złożeniu i lekkiego (bedziesz wnosić na 2 pietro)? Pytam, bo żaden z twoich typów nie spełnia tych wymagań
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2254&%3CosCsid%3E co o nim sądzicie? Chciałabym wózek z odwracanym siedziskiem i ten mi wpadł w oko. Tylko czy będzie wygodny dla
Ktoś coś wie o tym wózku? Rozważam jeszcze quinny zapp xtra. Który lepszy w eksploatacji?
wszelkich nierównościach, których w mieście pełno. P&T Smart podoba mi się bardzo wizualnie,kółka spore wydają się bardziej uniwersalne niz w zappie chociaż brak możliwości blokady skrętu przednich kółek to wg mnie duży minus.... Wózek używany wypada drożej i jest ich mało (aha zdarzają się z gondolą co
Zainteresował mnie w necie ten model. Czy któraś z Was coś wie o tym wózku? Jakieś opinie? Jakie podbijanie, prowadzenie, waga i wielkość siedziska? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :-)
Przeszukałam trochę internet i znalazłam kilka informacji o tym wózku i zdecydowałam się na zakup. Czekałam na niego 4 tygodnie. Ale jak przyszedł to mnie rozczarował i go zwróciłam. Po firmie Phil & Teds spodziewałam się większej jakości, wózek skrzypiał, do tego egzemplarz, który dostałam miał
.jpg nie wiem tylko czemu, przodem do mamy (zapp) nie można posadzić dziecka zupełnie siedząco? bez sensu to jest nie wiem jak to wygląda w p&t smart, też to siedzisko nie jest pionowo, ale chyba bardziej niż w zappie no i jeszcze taki wynalazek znalazłam, wiecie może jak z jakością firmy BABYWELT
Magda, jakiś czas temu miałam podobne potrzeby i kupiłam bugaboo bee. Mały jest wybór wózków z przekładanymi siedziskami i lekkimi. Myślałam jeszcze o PP Switch Easy Drive, ale jest trochę cięższy. Zapp u mnie odpadł ze względu na pozycję półleżącą przodem i szerokość. -- http://lilypie.com http
sorry że tak późno, ale... gondoli nie miałam, Twój plan wydaje się być OK, ale na pewno druga spacerowka tak z opcją do leżenie się przyda... Tego adaptera nie mam (nawet nie wiem czy można go do tego naszego modelu dokupić, czy tylko nowe to maja...), ale może być przydatny - bo ta pozycja nib
ja miałam Skate dwa lata temu i początek fajnie a potem szkoda gadać,zbyt wiele plastiku wszystko trzeszczało,mało solidny chyba ze coś poprawili,tego pierwszego nie miałam ale myślę ze są lepsze wozki niz te dwa