32 wyników w czasie 85 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fajna położna w Św. Rodzinie ??? (początek wątku)

WITAM, DZIEWCZYNY CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY MACIE MOŻE NAMIARY NA POŁOŻNĄ W ŚW. RODZINIE, Z KTÓRĄ MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ NA PORÓD? CZY JEST TO W TYM SZPITALU PRAKTYKOWANE.. WIEM, ŻE NIE KAŻDY SZPITAL NA TO POZWALA. PIERWSZE DZIECKO RODZIŁAM AKURAT W BYDGOSZCZY A TERAZ MOIM LEKARZEM

Re: I w bólach rodzić będziesz? A lekarzowi kończ

, bardzo niedelikatny, podczas badania na fotelu wrzasnęłam z bólu jak pobierał materiał na cytologię Był strasznie nieprzyjemny wręcz chamski. Jego głupkowate odzywki i komentarze były poniżej godności. w trakcie porodu bardzo popękałam i położna powiedziała że nie podejmie się szycia i poprosiła go

Re: Poród w szpitalu miejskim nr 2 w Bydgoszczy

cześć jestem ciężarówką po raz 3 a chciałabym lepszy poród i opiekę mieć jeśli możesz podaj mi namiary na twego ginka i położnej będę wdzięczna za info. mój mail.sylwiakb@interia.pl pozdrawiam serdecznie z pod bydgoszczy

Re: Rodzące w CSW

osobiście nie rodzilam na tym oddziale, ale moge powiedzieć coś o szpitalu w bydgoszczy, super atmosfera, super opieka, osobiście przy porodzie mialam osobistą położna i polecam każdemu :) szczególnie pierworódki, położna tylko do waszej dyspozycji o każdej godzinie,bez problemu da cos

Re: czy sa ciężarne z bydgoszczy?

hej jestem w 32tc i jestem z Bydgoszczy, będę rodzić w bizielu bo mam cukrzyce ciążową, ale już wcześniej go wybrałam bo maja też dobry oddział dla noworodków w razie czegoś,więc nie traci się czasu na dojazd.Będę też wynajmowała położna z biziela to się wszystkiego dowiem i dam znać o tą

Re: oddział położniczy w szpitalu

a ja rodziłam w szpitalu w radziejowie i powiem tak lekarz prowadzący nawet do mnie nie zajrzał pomimo że miał dyżur tylko inny lekarz mną sie zajął nawet nie przyszedł się zapytać co i jak! koleżanka rodziła w bydgoszczy dostała zastrzyk nie czuła żadnego bólu. Nasz oddział jest czysty

Re: położne w bydgoszczy

Odysłam do wątku o Bizielu. Plecam panią Anię Appelt, która prowadzi szkołę rodzenia Vita na Królowej Jadwigi.

Re: położne w bydgoszczy

W marcu urodzilam coreczke w Bizielu.Polecam polozna pania Marzene Wroblewska.Ja jestem zadowolona z opieki w tym szpitalu..

Re: a może wątek "OPOWIEŚCI PORODOWE" ???

dni w domu były bardzo ciężkie, ale dzieki poradni laktacyjnej w bydgoszczy karmie mała Antosię piersią i idzie nam całkiem dobrze. do minusów zaliczyłabym zatem bardzo niewygodne łóżka (przez co krocze bolało jeszcze bardziej) i brak pomocy przy karmieniu piersią do plusów - mam ANTOSIĘ i nic

Re: usg=dr wasilewski

Wasilewskiego, chłop jak się patrzy zdrowy żadnych ubytków w mózgu i sercu , dziecko zdrowe, nie ma się niczym martwić. Dziś Kubuś ma 13 m-cy zdrów jak ryba, i duuuży dzieciak. Koleżanka najadła się tylko niepotrzebnie strachu, a położne w 2 zapewniały że jak dr dubiel tak powiedział to na pewno tak

Re: położne z bydgoszczy

cześć dziewczyny,ja rodziłam w Bizielu miesiąc temu i było ok. Poród przyjmował polożnik Jurek i był w tym świetny.Na początku trochę sie krępowałam ale potem było super.Miły,konkretny, delikatny, wyjaśnil co trzeba i co dla mnie najważniejsze- mówił co będzie robić. Bez zbędnych komentarzy i

Re: położne z bydgoszczy - do "minolt"

hejka, o niej tez slyszalam duzo dobrego, powodzenia! a moze sie spotkamy na porodowce, na kiedy masz termin ja na 2 IX ale teraz moge tam trafic w kazdej chwili, mam sciagniety szew pozdrawiam Magda

1 2 3