189 wyników w czasie 124 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

planowane cięcie cesarskie w szpitalu w Mińsku (początek wątku)

Witajcie, czy któraś z Was wie jak wygląda procedura przy planowanej cesarce w mińskim szpitalu? Kiedy trzeba się zgłosić na kwalifikację i ustalenie terminu? Czy do porodu zgłasza się w dniu cięcia, czy wcześniej? I już bardziej ogólnie w kwestii procedur dotyczących cięcia w Mińsku: ile

planowane cięcie cesarskie w szpitalu w Mińsku (początek wątku)

Witajcie, czy któraś z Was wie jak wygląda procedura przy planowanej cesarce w mińskim szpitalu? Kiedy trzeba się zgłosić na kwalifikację i ustalenie terminu? Czy do porodu zgłasza się w dniu cięcia, czy wcześniej? I już bardziej ogólnie w kwestii procedur dotyczących cięcia w Mińsku: ile

Która z Was ostatnio rodziła w mińskim szpitalu? (początek wątku)

Konkretnie chodzi mi o podpisywane dokumenty. Czy pamiętacie jakie dokumenty/ oświadczenia podpisywałyście w momencie przyjęcia do porodu? Czy były tam dokumenty związane z wyrażeniem Waszej zgody na szczenienie noworodka po porodzie? Bardzo proszę o informacje, bardzo mi zależny na tej

Re: USG (dr n med. Anna Pajk, Mińsk Maz.)

?) wiele dobrego mogę napisać o dr. n med. Ewie Głuszczak-Idziakowskiej, która była jednym z lekarzy, którzy opiekowali się Patrykiem w szpitalu na Czerniakowskiej w W-wie: * "walczyła" razem z innymi lekarzami i pielęgniarkami o nasze dziecko, ale i... dodawała nam otuchy każdego dnia (początki były

Proszę o opinię mińskiej porodówki (początek wątku)

Proszę o opinię mińskiej porodówki. 4 lata temu rodziłam w mińskim szpitalu i było wszystko ok. Panie położne sympatyczne, bardzo pomocne. Panie salowe trochę mniej przyjemne, miałam wrażenie, że zamiast trzymać się swoich obowiązków bardziej pełniły rolę dietetyków. To bardzo mnie denerwowało gdyż

Re: Mińsk Mazowiecki - czy ktoś ostatnio rodził?

Ja rodziłam w mińskim szpitalu 9 miesięcy temu i jestem zadowolona. Leżałam na porodówce na dużej sali,. mąż był cały czas ze mną i nikt nie robił żadnych problemów, położna bardzo miłe przez prawie cały czas byliśmy sami i mogliśmy robić co nam się podobało a położne były tuż obok w każdej chwili

Re: poród w Mińsku Mazowieckim..:) (pzdr. z Siedl

ja 25.06. urodziłam w mińskim szpitalu drugią córeczkę i też jestm bardzo zadowolona z opieki, szczególnie na porodówce. jeżeli pytasz o znieczulenie zewnątrzoponowe, to w mińsku niestety nie ma.

Re: rodzić po ludzku w Sokołowie,Mińsku lub Siedl

Witam Ja rodziłam 25 listopada 2010 w mińsku i powiem że żałuję że tam się znalazłam .Zgłosiłam się do szpitala dzień po terminie bo miałam wysokie ciśnienie i strasznie spuchłam , na drugi dzień wsadzili mi cewnik foleja tzw balonik, po nim miałam straszne skurcze ale brak rozwarcia .Balonik nie

rodzić po ludzku w Sokołowie,Mińsku lub Siedlcach? (początek wątku)

obce pacjentki? Czy jest ktoś kto odezwie się dobrym słowem lub postara się uspokoić, a także czy stosuje się w tych szpitalach ochronę krocza. Jestem przed pierwszym porodem i chcę wybrać jak najlepszy - dostępny mi szpital, do Warszawy nie będę chyba jechać 70 km z porodem, a moja pani dr pracuje w

Re: poród w Mińsku Mazowieckim

ja miałam nieszczęście rodzić w tym roku w mińskim szpitalu i poród wspominam jako najgorszy koszmar. poród był wywoływany i trwał 13 godz. dziecko okręcone pępowiną, zamartwica ale cc nie absolutnie rodzimy naturalnie sn. naciecie krocz standard, brak znieczulenia, brak kultury u położnej która

Re: poród w Mińsku Mazowieckim

sliweke napisała: > Witam.Interesuje mnie Wasza opinia na temat porodu w mińskim > szpitalu. Jeśli któraś z Was niedawno rodziła tutaj bardzo proszę o > opinię. Właśnie wczoraj wróciłam z dzieckiem z mińskiego szpitala. Wcześniej czytałam ten wątek i na szczęście podeszłam

Re: Poród CC w mińskim szpitalu

rodziłam w marcu więc jestem w miarę na bieżąco:-) jeśli cięcie jest planowane, lekarz ustala termin porodu i dzień wcześniej kładziesz się do szpitala i masz robione niezbędne badania. znieczulenie tak jak napisała koleżanka wcześniej. ja trafiłam na taki dyżur, że nie zabierali dziecka na noc

Re: Poród CC w mińskim szpitalu

Czyli nieźle. Dziękuję!

1 2 3 4 5 6