Proszę o opinie.
Witam serdecznie, Własnie wróciłam z ośrodka primavera spa w Jastrzębiej Górze z dwójką maluchów, niestety nie wiedziałam ze 3 miesiące temu zmienił nazwę z drejk na primavera spa, gdybym wiedziała, że jest dawnym Drejkiem z pewnością bym wcześniej coś wygooglała na jego temat
ma klientów, bo zauważ, że kientela jest różna... Poza tym cena nie jest wygórowana i można powiedzieć że byłeś w hotelu... absolutnie hotel NIE JEST dla tych, którzy chcą wypocząć w ciszy i spokojnie pobawić się z dzieckiem, w komfortowych warunkach, którym nie robi różnicy czy tydzień po
Tanio nie jest -dla nas 4 dni to 2600 zł. Mam nadzieję że warto bo mój mąż pokiwał głową jak usłyszał cenę. Tym sposobem chyab zamykam listę wylotów w maju Primavera Spa, w czerwcu Pod Brzozami w sierpniu Turcja. Byle do lata , byle do lata
i dlatego ja lubie przekonać się na własnej skórze.....kiedy 1 raz jechałam do Sandry Spa też przeczytałam mnóstwo opinii i zdania też były podzielone...że jedzenie niedobre że pokoje małe itp itd,pojechałam i sama oceniłam,nam się podobało,więc wróciliśmy w tym roku ponownie.Ale jeździmy tam tylko
Jeżeli Jastrzębia Góra, to może warto wziąć pod uwagę ofertę hotelu Primavera. Jak chce się spędzić nietypowe wakacje, zrelaksować się i naprawdę wypocząć to warto tam właśnie się wybrać. W pakiecie mają zabiegi SPA, więc wydaje mi się to całkiem niezłym pomysłem. Zresztą na stronie są wszystkie
Do Spa najlepiej wybrać się nad morze i najlepiej do hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Zabiegi upiększające wykonywane w pełni profesjonalnie. Zapomnienie o rzeczywistości i pełen relaks gwarantowane :)
Mogę polecić ośrodek w Jastrzębiej Górze - primavera. Bardzo fajne miejsce, przystępne ceny i dużo atrakcji. Można też skorzystać z aktywnego wypoczynku, zajęcia fitness. Najlepsze są jednak zabiegi Spa.
a Primavera SPA coś Wam mówi? to w Jastrzębiej Górze, nad Bałtykiem, też fajny pomysł na zimowy wypad, zwłaszcza z rodziną, bo dla dzieciaków również mają masę atrakcji :)
Czy chodzicie do spa? Jakie zabiegi lubicie najbardziej? Ja byłam dwa razy w życiu, raz na wakacjach w Primavera spa w Jastrzębiej Górze nad morzem. Najprzyjemniejsze były dla mnie masaże i zabiegi na twarz. To naprawdę relaksujące! Po serii zabiegów czułam się piękniejsza. A wy możecie coś
Ja właśnie wróciłam ze spa w Jastrzębiej Górze. Wybrałam się do Primavera Spa po sezonie, bo o tej porze roku jest trochę mniej wczasowiczów niż wciągu lata. Wróciłam do domu wypoczęta, zrelaksowana i odmłodzona, a to znaczy, że urlop się udał w 100%.
a przeglądałaś ofertę hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze? ja tam co prawda jeżdżę często z moimi przyjaciółkami, ale wiem, że mają tam również ciekawe propozycje 'dla dwojga'..świetne zabiegi i fajny klimat, czyli relaks full serwis ;) bardzo fajny pomysł na spędzenie walentynek :)
Bywam w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze od kilku lat co roku. Od kiedy mają tam spa, jest świetnie! :) Czy znacie jakieś kobiece strony internetowe, na których można znaleźć rzetelne recenzje innych takich miejsc?
przez upiększyć miałam na myśli przede wszystkim wszelkie zabiegi na ciało i twarz. Żeby pozbyć się tego zmęczenia z twarzy. No i żeby się trochę wygładzić. Myślałam, żeby pojechać do Jastrzębiej Góry do hotelu Primavera. Tam jest ponoć bardzo fajne centru spa. I niedaleko morza. Może ktoś z