Witam Proszę o opinię na temat tej szkoły. Jak wygląda sprawa z płatnościami (jakimiś ukrytymi bo czesne wiem ile wynosi), jaka atmosfera, poziom nauczania itd. Dziękuję za wszelkie informacje Pozdrawiam
No niee, chyba aż tak to nie jest... Myślę że to raczej pzreprowadzki, tak twierdzi przynajmniej znajoma mama dziewczynki z gimnazjum ,która do tej szkoły chodzi od podstawówki. Wg niej sa osoby które się przeprowadzają, najczęściej poza kKraków, są też takie, które rezygnują, bo nie podoba
Mam pytanie odnośnie tej szkoły, moja żona ma tam zacząć pracę jako nauczycielka od września b.r. Może ktoś z was słyszał jak się w tej szkole pracuje, jak klimat, współpraca z dyrekcją, rodzicami itd. Dzięki za wszelkie informacje
Dodam, żeby łatwiej było skojarzyć, że szkoła mieści się na pradze południe na tyłach kościoła przy placu Szembeka
Bardzo proszę o opinię na temat ww szkoły, ponieważ stoję przed problemem wyboru szkoły. Pozdrawiam Agnieszka
Witaj Ja też jestem zainteresowan tą szkołą dowiedziałaś się czegoś? Ja tam byłam i rozmawiałam z Panią dyrektor. Poszukuję szkoły na pradze. Jak masz ochotę wymienić się informacja mi to napisz agnieszkadm@gazeta.pl
Witam Wszystkich! Mój syn uczęszcza do Prywatnej Szkoły Podstawowej (ul. Mazowiecka). Mam nieco mieszane uczucia przy tej szkole. Z jednej strony dobra opieka dydaktyczna (tak mi się wydaje przynajmniej) z drugiej strony jakby ograniczone zajęcia ruchowe (WF) i mało dzieci w klasach, co moim
w klasach szkół państwowych jest zazwyczaj ok 25 dzieci nie 35 ;) -- big lofffffff
Czy ktoś może udzielić mi informacji i opinii o tej szkole.Z góry dziękuję.
Dla snobów.
Znam tylko wyniki egzaminów szóstoklasistów z tej szkoły. Czy ktoś coś słyszał o tej szkole? Jakie są o niej opinie? Z góry dziękuję za wszyskie informacje.
62 rozmawialy w szatni. 62 Juz sama nie wiem kto ma racje:( Te dane są ze żródła, czyli ze szkoły. Pozdrawiam. 62 Jednak nie bede sobie zaprzatac tym glowy,bo sama niedawno chodzilam do 62 prywatnej szkoly i wiem,ze wlascicielom tych szkol w wiekszosci zalezy na 62 zbiciu kasy
if_ona napisała: 62> 62 W Zespole Szkół Integracyjnych - podstawówka+gimnazjum. I nie jest to dżungla 62 (na szczęście), choć sporadyczne przypadki agresywnych zachowań maja miejsce. 62 Ale nauczyciele, pedagog, psycholog i dyrekcja reagują - może trudno w to 62 uwierzyć
Szukam opinii prywatnych szkołach podstawowych na Ursynowie: - Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 STO - Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 83 Interesuje mnie szczególnie atmosfera w jakiej uczy się dzieci - czy im samym sie podoba w szkole
www.nauka.com.pl/szkoly.htm -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
Nipokalanki biora 700/10 mcy w Primusie 1600 -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
.Dodam tylko,ze spotykam czasem rodzicow,ktorych dzieci zostaly w tej szkole-zazdroszcza mi,ze juz tam nie jestesmy(a dodam,ze moje dziecko dobrze sie uczylo i uczy-nie zabralam dziecka,bo sobie nie radzilo:)))))
Chyba Pani Dyrektor wzięła się za pisanie na forum:). Proszę trochę uważać na język, jaki Pani wykorzystuje bo potwierdza Pani tezę Pani Angeli o specyficznych rodzicach, których pociechy uczęszczają do tej szkoły.