ktorzy maja zwykla prace, sa nauczycielami, pracuja w sektorze zdrowia np jako fizjoterapeuci w szpitalu, w aptece czy jako doradcy klienta w jakims mediamarkcie czy cos. Maja mieszkania, dzieci w prywatnych przedszkolach, jezdza na wakacje i zyja na zadowalajacym poziomie. Bo prywatne przedszkole jesli
PRzykładowo na mokotowie stoi zamkniete na spust nowe przedszkole. Szesc oddziałów. Tam sie mialo przeniesc przedszkole z ulicy maklakiewicza
z 7 tys pln.zalezy jaka dzielnica?na mokotowie mieszkanie i przedszkole bedzie sporo drozsze niz np.na targowku,czy bialolece.
ja tez uwazam ze takie przedszkole typowo dla dzieci z autyzmem jest lepsze moj syn w innym chyba by juz w ogole przestal sie rozwijac :( to co moge polecic to centrum terpii synergis (tu jest fajna terapia i diagnoza niedroga) a do przedszkola chodzimy do guzika na mokotowie
Osobiście ostatnio zwiedzałam 2 przedszkola terapeutyczne w Warszawie. Oba warte polecenia przynajmniej wg mnie. Jedno to Guzik z Pętelką (Na mOkotowie, Racławicka), drugie Wiatr w Żagle (Białołęka, Sieczna). Będę się starać odwiedzac wszystkie możliwe placówki w Warszawie typu przedszkola, by
znajomych twarzy, młoda niby sama nie wychodzi, ale to raczej brak odpowiedniej infrastruktury pod bloksem niż strach przed patolami. jeśli chodzi o tych ostatnich, to trochę ich niestety jest, ale myślę że gdzieś indziej też mogli by się trafić (mieszkałam i w śódmieściu za żelazną bramą i na mokotowie na
jak zwykle jest z tym jazda. Na mokotowie się dowiedziałam, ze nei mam co składać bo rekrutacja była w marcu (?!). Na moje pytanie jak to możliwe skoro lista dyżurnych przedszkoli była 10 kwietnia, pani już nie umiala odpowiedzieć, biuro edukacji też nie raczyło mi na to udzielić odpowiedzi. Nie
witam! chcialam sie zorientować czy w okresie wakacyjnym dostanie sie moje dziecko(5 lat) jeszcze do publicznego przedszkola chodzi bardzej na mokotowie? wiem ze teraz sa juz zapisy ,ale nie miesZkamy jeszcze w warSzawie ,a jeszcze to nie dokonca pewne kiedy sie tam przeprowadzimy,imartwi mnie to
Moja córka na ten przykład w zeszłym roku nie dostała się do 20!!!przedszkoli (18 na ursynowie, 2 na mokotowie) punkty za oboje pracujących rodziców i rozliczanie w Wawie. Ciekawe jak w tym roku będzie do 4-latków.
My zdecydowaliśmy się na klub malucha przy przedszkolu FIQMIKU na Okrężnej. Super miejsce, duży ogród, fantastyczna atmosfera, nasz synek nie chce wracać do domu... Polecamy!