W Olsztynie jest świetna psycholog dziecięca p. Mroczkowska. To jej tel. 531 052 830. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, wiadomo, że dla malucha to duże przeżycie.
W szpitalu dziecięcym jest przychodnia psychologiczna. Zadzwoń tam myślę że Ci poradzą. -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hc944jy3f.png https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/zem3anlirqlekyt6.png
pani Marta Kossut- Szpital dziecięcy lub prywatnie na Knosały
Drogie mamy! Proszę, czy mogłybyście polecić dobrego psychologa dziecięcego lub poradnię w Olsztynie. Będę wdzięczna. Dla 5-latka.
Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Autyzmu w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie- wiem, że ośrodek niespecjalnie referencyjny, ale badało ją 2 psychiatrów dziecięcych, 2 psychologów dziecięcych (specjalista psychologii klinicznej i specjalista od psychologii rozwojowej) neurolog, pedagog specjalny, oprócz
sprawy nie były zbyt poważne i nie musieliśmy "zgłębiać" kwalifikacji lekarza. Także za bardzo nie orientuję się w temacie dobrych specjalistów w tych dziedzinach. 4. Co do rehabilitacji - jest poradnia przy szpitalu dziecięcym. Chodzimy raz w tygodniu - jest średnio. Jest jeszcze 30 km od Olsztyna
szczerze to w Olsztynie ciężko o dobrego psychologa. Ale słyszałam cos kiedyś o p. Małgorzacie Chróst w Olsztynie -- centrum rozwoju dziecka
Czy ktoś mógłby polecić dobrego psychologa dziecięcego w Olsztynie?
Szukam dobrego psychologa dziecięcego dla dziecka w wieku 10 lat. z góry dziękuję za informacje.
powodu do zdenerwowania nie mam:) zwyczajnie gapa jestem i tyle. ręce nie nadążają za mózgiem. no i termin mnie zaskoczył, stąd gonitwa mysli. syna zapisałam do psychologa dziecięcego, specjalizującego się w zaburzeniach autystycznych. poradnia przyszpitalna w Olsztynie, nazwiska nie pamiętam
przychodni przygotować się do rutynowego badania, nawet ciotki czy dziadka nie tolerowała, bała się, chowała za firankę, meble, ciągle zanosząc się płaczem.Lekarze piediatrzy, psycholog dziecięcy z mojej miejscowości właściwie wszystko zrzucali na jej "charakterek", rozkapryszenie, złe wychowanie. Mając 1
neurologa ze względu an zaburzenia rozwoju. Nie mówi, a raczej zaczął mówić bardzo słabo odkąd jest pod opieką logopedy i terapeuty w PPP, czyli od 2-3 m-cy. Neurolog dziecięcy dr. Szatanik powiedział mi tylko, że wykazuje pewne cechy autystyczne (z czym się zgodzę) i dał mi zaświadczenie, w którym napisał
Natknęłam się przypadkowo, może komuś się przyda: Od 1 stycznia 2011 r. przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie działa Centrum Diagnostyki, Leczenia i Terapii Autyzmu. Centrum umożliwia diagnozę, a następnie objęcie opieką pacjentów z całego województwa warmińsko