szpitali w akcji "Rodzic po ludzku". Bylam tam ostatnio i warunki sa w miare ok, ale polozna, ktora nas oprowadzala byla beznadziejna. Dowiedzialam sie nawet od niej, ze nacinanie krocza jest w tym szpitalu wykonywane standardowo!!!!! Niestety nie mam innej altenatywy (mieszkam w Toruniu, ale tam
Witam ponownie, przeczytałam w rankingu fundacji "Rodzic po ludzku", że ta placówka zasłużyła na wyróżnienie za dobrą opiekę na Oddziale Położniczym. Czy nagroda odzwierciedla rzeczywistość? Rodziła już któraś z Pań w tym szpitalu? jak tam naprawdę jest? Pozdrawiam i czekam na komentarze
Dwójka miala dobra opinie wiele lat temu. Teraz toen szpital w najnowszym rankingu "rodzic po ludzku" wypada gorzej niz srednio, nawet Biziel wypada lepiej. Za to na drugim miejscu w Polsce plasuje sie szpital w Szubinie, ktory szczerze polecam
, istny tasmociag... Jest wiele zllych opinii o tym szpitalu. Najlepszy dowod - w ostatnim rankingu "Rodzic po ludzku" Biziel jest o wiele lepiej oceniony niz "legendarna" dwojka!!!!! a Dwójka NIGDY nie byla w Polsce numerem 2, jesli chodzi o sprzet i personel.
ja swoj porod w dwojce a bylo to po raz drugi wspominam bardzo mile. opieka wysmienita , ale jezeli ktos mysli ze to uzyska bezplatnie w ramach akcji rodzic po ludzku to jest w duzym bledzie! Niestety nasz kraj jest chory i zeby miec cos zrobione dobrze trzeba za to zaplacic.Może i szpital
jego korzyść. A Ty gdzie chcesz rodzic? Poczytałam sobie też na stronie rodzić po ludzku o naszych szpitalach www.rodzicpoludzku.pl/szpitale/kujawsk/Kuj_Bydgoszcz.htm tam też się troszkę dowiesz, ale ja
Witam Ja obecnie mieszkam w Warszawie i tu bede rodzic swoje drugie dzicko(za ok.3 tyg ale w 2000 roku urodzilam coreczke w tym nieszczesnym szpitalu w Bydgoszczy!!! Wybralam wtedy szpital im. Warminskiego bo bylo o nim glosno ze wzgledu na nagrode Rodzic po ludzku. To byl wielki blad
haseł którymi szpital się chwali typu "rodzic po ludzku czy" też "szpital przyjazny dziecku".......... Na szczęście są tam i ludzie z powołaniem np p.Halinka dzięki której niejedno dziecko dostało szanse na karmienie piersią czy wspaniałe położne jak p. Gosia lub doktor Michał zawsze
pobytu, a wiadomo, że nie każdy przestrzega tego wymogu. Nie można także zapominać o tym, że bydgoszczanie nadal chętnie wyprowadzają się poza granice miasta - mówi Iwona Gassowska, kierownik Referatu Ewidencji Ludności Urzędu Miasta Bydgoszczy. Chłopaki górą Tegoroczną listę mieszkańców otwiera w
halo halo:) to podobnie jak ja, jestem we Włocławku półtora roku. opinie, jakie słyszałam o szpitalu włocławskim niestety raczej są złe, zdarzały się dobre, ale przeważały te pierwsze. dlatego zdecydowałam się rodzić w Bydgoszczy w szpitalu nr 2, na ul. Szpitalnej, w rankingu "rodzić po ludzku
Warszawy, Poznania i Bydgoszczy. PO nie przypadkowo skoczyły notowania, większość Polaków tak uważa. Na meczu ma być spokojnie, kulturalnie, a przyprowadzane na nie małoletnie dzieci nie mają być gorszone. I owszem - można drzeć dziób ile wlezie bo na tym polegają imprezy sportowe. Zaczynając od końca