40 wyników w czasie 114 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szpitale nagrodzone w akcji 'Rodzić po ludzku

szpitali w akcji "Rodzic po ludzku". Bylam tam ostatnio i warunki sa w miare ok, ale polozna, ktora nas oprowadzala byla beznadziejna. Dowiedzialam sie nawet od niej, ze nacinanie krocza jest w tym szpitalu wykonywane standardowo!!!!! Niestety nie mam innej altenatywy (mieszkam w Toruniu, ale tam

Szpital na Szpitalnej w Bydgoszczy (początek wątku)

Witam ponownie, przeczytałam w rankingu fundacji "Rodzic po ludzku", że ta placówka zasłużyła na wyróżnienie za dobrą opiekę na Oddziale Położniczym. Czy nagroda odzwierciedla rzeczywistość? Rodziła już któraś z Pań w tym szpitalu? jak tam naprawdę jest? Pozdrawiam i czekam na komentarze

Re: Szpital na Szpitalnej w Bydgoszczy

Dwójka miala dobra opinie wiele lat temu. Teraz toen szpital w najnowszym rankingu "rodzic po ludzku" wypada gorzej niz srednio, nawet Biziel wypada lepiej. Za to na drugim miejscu w Polsce plasuje sie szpital w Szubinie, ktory szczerze polecam

Re: Biziel w Bydgoszczy

, istny tasmociag... Jest wiele zllych opinii o tym szpitalu. Najlepszy dowod - w ostatnim rankingu "Rodzic po ludzku" Biziel jest o wiele lepiej oceniony niz "legendarna" dwojka!!!!! a Dwójka NIGDY nie byla w Polsce numerem 2, jesli chodzi o sprzet i personel.

Re: Poród w Bydgoszczy

ja swoj porod w dwojce a bylo to po raz drugi wspominam bardzo mile. opieka wysmienita , ale jezeli ktos mysli ze to uzyska bezplatnie w ramach akcji rodzic po ludzku to jest w duzym bledzie! Niestety nasz kraj jest chory i zeby miec cos zrobione dobrze trzeba za to zaplacic.Może i szpital

Re: Rodzące z Bydgoszczy!!! jaki szpital?-opinie

jego korzyść. A Ty gdzie chcesz rodzic? Poczytałam sobie też na stronie rodzić po ludzku o naszych szpitalach www.rodzicpoludzku.pl/szpitale/kujawsk/Kuj_Bydgoszcz.htm tam też się troszkę dowiesz, ale ja

Re: Szpital im.Warmińskiego - Bydgoszcz- ostrożni

Witam Ja obecnie mieszkam w Warszawie i tu bede rodzic swoje drugie dzicko(za ok.3 tyg ale w 2000 roku urodzilam coreczke w tym nieszczesnym szpitalu w Bydgoszczy!!! Wybralam wtedy szpital im. Warminskiego bo bylo o nim glosno ze wzgledu na nagrode Rodzic po ludzku. To byl wielki blad

Wakacje to w Bydgoszczy zły czas na ciążę

haseł którymi szpital się chwali typu "rodzic po ludzku czy" też "szpital przyjazny dziecku".......... Na szczęście są tam i ludzie z powołaniem np p.Halinka dzięki której niejedno dziecko dostało szanse na karmienie piersią czy wspaniałe położne jak p. Gosia lub doktor Michał zawsze

Bydgoszcz - najczęsciej nadawane imiona 2011 (początek wątku)

pobytu, a wiadomo, że nie każdy przestrzega tego wymogu. Nie można także zapominać o tym, że bydgoszczanie nadal chętnie wyprowadzają się poza granice miasta - mówi Iwona Gassowska, kierownik Referatu Ewidencji Ludności Urzędu Miasta Bydgoszczy. Chłopaki górą Tegoroczną listę mieszkańców otwiera w

Re: prośba do dziewczyn z Włoclawka

halo halo:) to podobnie jak ja, jestem we Włocławku półtora roku. opinie, jakie słyszałam o szpitalu włocławskim niestety raczej są złe, zdarzały się dobre, ale przeważały te pierwsze. dlatego zdecydowałam się rodzić w Bydgoszczy w szpitalu nr 2, na ul. Szpitalnej, w rankingu "rodzić po ludzku

Drogi pisarzu z forum Kraków. Po kolei:

Warszawy, Poznania i Bydgoszczy. PO nie przypadkowo skoczyły notowania, większość Polaków tak uważa. Na meczu ma być spokojnie, kulturalnie, a przyprowadzane na nie małoletnie dzieci nie mają być gorszone. I owszem - można drzeć dziób ile wlezie bo na tym polegają imprezy sportowe. Zaczynając od końca

1 2 3 4