55 948 wyników w czasie 426 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jasiek sam wstaje! (początek wątku)

Niedawno chwaliłam się , że jasiek sam siada , mineło kilka dni a mały drań sam wstaje w łóżeczku i przy meblach bo do tej pory stawał tylko " po ubraniu":) Raczkowanie tez idzie mu coraz lepiej choć do perfekcji jeszcze daleko no i mówi słowa dwusylabowe : mamam, baba, dada:) Dzielny ten

Re: Jasiek sam wstaje!

to super to podwójne osiągnięcie bo samodzielne, Jędrek jest na tym samym etapie tzn. dogonił rówieśników więc podaje łapkę twojemu Jaśkowi. Gosia PS. A jak z wagą? Jędrek 7840, no i został tkim troche niejadkiem, ale juz się niemartwię po wizycie w CZD

Zuzia sama wstaje!!!! (początek wątku)

Moja córcia (prawie 8 miesięcy) aparatka od wczoraj zorientowała sie , że można podnieść sie łapiąc sie za łóżko rodziców. Zrobiła to dwa razy - rano i wieczorem i oczywiście zaraz chlap na tyłeczek... No ale pierwsze stawanie mamy juz za soba :)) Nawet sie pewnie nie obejze jak mała zacznie c

Re: Zuzia sama wstaje!!!!

Gratulacje,teraz sie dopiero zacznie jak bedzie sie podciagac na wszystkim na czym sie da-moj Filip probowal nawet na firance i obrusach, oczywiscie z wiadomomym skutkiem. Teraz juz sie uczy chodzic z jezdzikiem. -- Filip u

wstaje sama nt

-- ♥meisje♥

wstaje sama n/t

-- Misia Misia się starzeje... Misia bloguje

sama nie wstaje (początek wątku)

Witam! czy to normalne ,że moja blisko 11 miesięczna córeczka jeszcze sama nie wstaje?Nie wiem już sama jak ja zachęcać do tego by choć spróbowała podnieść się w łóżeczku trzymając się szczebli.Mam się zacząć martwić tym faktem,bo już sama nie wiem czy wybrać się z nią do specjalisty? Proszę

Re: sama nie wstaje

moja córcia pare dni temu skonczyła 11 miesiecy.juz dostalismy skierowanie do neurologa a chwile pozniej mała zaczeła próbowac stawac na nogi. inny lekarz (nie ten który kazał nam isc do neurologa) powiedział ze nie ma sie czym martwic.

Sama sobie wstawaj

Ja juz od 4:00 am na nogach. -- Somebody Stop Me!!!!

Re: Sama sobie wstawaj

no to sama nie wstalam dzień dobry

6 miesięczne dziecko- wstaje, raczkuje samo siada? (początek wątku)

rówieśników, choć cały czas jest napięty więc chodzimy na basen. Ale, przez ostanie dwa tygodnie nauczył się raczkować (pozycję czworaczą przyjmował wcześniej), sam bardzo ładnie siada, a co gorsze wstaje przy wszystkim co może. A ma dopiero 6,5 miesiąca. Trochę się martwię czy to wszystko nie za

Re: 6 miesięczne dziecko- wstaje, raczkuje samo s

Moje gratulacje!!! Po prostu niunia świetnie się rozwija. Jak sama staje to znaczy, ze przyszedł jej czas :-)))

sam już wstaje w łóżeczku

-- Bożena i IGOREK Igorek ma dzisiaj ...młoda/y gawlik... pt., 11-02-2005 Forum: Nasze dzieci Wątek: sam już wstaje w łóżeczku Autor: bozena771

Re: A tak wstaje sama...

do pionu tez potrafie, ale na fotelu sie nie da :D -- WWW OLUSI NA FORUM OLUSIA MA <

Re: A tak wstaje sama...

No proszę jak ślicznie siedzisz na nocniczku;) Zuch z Ciebie prawdziwy;] Buziunia ślicznotko malutka! -- Guzik mój kochany

nie wstawajcie same po porodzie (początek wątku)

Kobiety, młode matki nie wstawajcie same zaraz po porodzie. Położna kazała mojej bratanicy wstać samej w cztery godziny po porodzie i iść się umyć. Ona próbowała wstać i zemdlała. Mdlejąc potrąciła łóżeczko dziecka i przewróciła je dziecko wypadło na podłogę. Zawsze wołajcie położną przy

Re: nie wstawajcie same po porodzie

przykro ze coś takiego zdarzyło się twojej bratanicy, ale myślę że to nie jest powód do siania paniki wśród kobiet, jezeli nie czujesz się na siłach to nie wstawaj, położne z pewnością wtedy pomoga, jedne kobiety wstają od razu po porodzie inne nie, pewnie zależy też to od przebiegu porodu

nie wstawajcie same po porodzie (początek wątku)

kobiety, młode matki nie wstawajcie same zaraz po porodzie. Położna kazała mojej bratanicy wstać samej w cztery godziny po porodzie i iść się umyć. Ona próbowała wstać i zemdlała. Mdlejąc potrąciła łóżeczko dziecka i przewróciła je dziecko wypadło na podłogę. Zawsze wołajcie położną przy

Re: nie wstawajcie same po porodzie

taki wózek szpitalny dla dziecka ona nie wie jak leciała ale ockneła się na podłodze a łóżeczko było przewalone

1 2 3 4 5 6