250 wyników w czasie 96 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: parodie znanych piosenek

Klasyka polskiej parodii to Dżipago - twórca takich przeróbek jak "Chodź na siano" ("Ciao Siciliano"), "Wiater ze wsi" ("Wind of change"), "Szczęśliwe życie" ("Wonderful life"), "Krycha bez oka" ("Senzo una donna") i wielu innych

Re: Karta SIM Internet na zbyciu

W Senzo w Hurghadzie karta sim internet Vodafone 4GB koszt 5 euro(22zł)

Re: Wiza - zmiany

taaa,widze,ze mialem skroty myslowe,u mnie już bylo pózno....myslalem o wizie,a pytanie bylo o internet.Wszystko jak Dziadzio pisze....a najlepiej w salonie danej sieci od 4-11$ zalezy ile gb chcesz.Jesli Hurghada to np.w Senzo.Na lotnisku moze bedzie 1-2$ drozej,nie wiem bo biore w firmowych

Re: Egipt zdewaluował walutę niemal o jedną trzec

Dla nas zrobilo sie bardzo tanio.puszka coli w senzo 3,15,piwo stella w miescie 12,,transport praktycznie po staremu w funtach...chyba ze dogadujesz w dolarach to sie nie zmienil.krewtki byly po 80 sa po 110.,kilo limonek 10 le,granaty juz po 7,pojawily sie truskawki...nie wiem po ile,bo dostalem

Re: karta vodafone

przejot napisał: > Wczoraj wróciłem z Hurghady do Szczecina. Mam aktywną egipską kartę SIM Vodafo > ne, kupioną w salonie vodafone w centrum handlowym Senzo Mall, ważną do końca m > iesiąca z pakietem 3,5GB, którego nie udało mi się nawet w połowie wykorzystać > (koszt 25

Re: karta vodafone

Wczoraj wróciłem z Hurghady do Szczecina. Mam aktywną egipską kartę SIM Vodafone, kupioną w salonie vodafone w centrum handlowym Senzo Mall, ważną do końca miesiąca z pakietem 3,5GB, którego nie udało mi się nawet w połowie wykorzystać (koszt 25+65LE). Wystarczyło w Egipcie włożyć tę kartę do

Re: bezpieczeństwo w Egipcie

Praktycznie tam w ogóle nie używam kart.Jak masz mastera podpietego do walutowego w $ to powinno byc ok.Jak placisz np.w Senzo to tez ok.Najgorzej jak masz do zaplacenia w $ a masz mastera w euro bo tracisz na podwójnym przewalutowaniu itd.Dlatego tam jesli juz to płace visa,żeby nie kombinować i

Re: Co z hotelami: Jasmin,Aladdin i Alibaba

Ile zajmie mi dotarcie pieszo do centrum handlowego Senzo Mall? Wracam końcem maja na stare śmieci ale w owym centrum jeszcze nie byłam stąd moje pytanie.

Re: Mieszkam w Egipcie - pytajcie

nie jestem pewien, będę wracał na początku lutego to zerknę W Senzo jeśli już to oryginały albo w cenie oryginałów Na snurki polecam Sharm el Naga - fakultet ale warto - zapytaj sandruli :) -- moje fotki

Re: Mieszkam w Egipcie - pytajcie

nie chciałam się zapuszczać już do Sakkali Nie wiesz co tracisz.... :) pewnie pierwszy raz w Egipcie mimo obaw warto wybrać sie do centrum a jeszcze bardziej do Dahar - zobacz moje fotki - link w stopce Senzo to kawałek "zachodu" w tym kraju -- moje fotki

Re: Alf leila wa leila Wieczorne winko na balkoni

Jeszcze rok temu w Senzo nie można było kupić alkoholu i nie sądzę, by to się zmieniło. Wyjścia masz cztery: zapakować do bagażu jeszcze w domu (jeśli masz szczególne oczekiwania co do wina, np. pijesz tylko określony rocznik ;) ), kupić na lotnisku w Polsce w strefie wolnocłowej (ja jednak hołduję

Re: Alf leila wa leila Wieczorne winko na balkoni

a w senzo nie kupisz alkocholu tzn w ich markecie nie ma nic moze sa w jakiejs restauracji ale na pewno nie w markecie.

Wczasy Marsa Alam na "wariata" (początek wątku)

kupić na miejscu (będąc w hurgadzie kupiliśmy vodafone i średnio działała a co najgorsze nie funkcjonowało skype) - czy w Marsa jest coś na wzór senzo mal lub kleopatra center (nie licze na old market jak w sharm) - czy ktoś z Was był w hotelu Nada resort bo obawiamy się tych 4* - czy jest co

1 2 3 4 5 6