zdrowy czlowiek sika co kilka godzin wiec wytrzymanie jednej polowy meczu a nawet calego bez wizyty w toalecie jest jak najbardziej mozliwe.
Powinienes zauwazyc przyglupie, ze wszyscy cie olewaja! Turlaj dropsa... uposledzony frajerze! chachar1 napisał: > Uważasz się za "społeczeństwo"śmieszny człowieczku? > A ile was?...Raz..
Już nie mogę. Leje w te majty i leje. Jak go pytam czemu to zapodaje argument nie do podważenia "bo lubię". No ile można? Maturę napisze z mokrymi gaciami? -- b5.lilypie.com/ZLmfp2.png
leluchow1 napisała: > Piotruś nie ma pieluchy od czerwca! To dzielna jesteś. Ja nie wytrwałam, mały się zablokował przestał kupowac i pampersy wróciły. A teraz muszę zaczynać od początku -- "W życiu piękne są tylko chwile ..."
11 msc niemowlę od wczoraj mało sika-,pieluszki sa normalnie suche.Zrobił 2 rzadkie kupy.Nic mu więcej nie dolega, strasznie się martwię....
A pije tyle samo? Poci się? Ma gorączkę? W ogóle nie sika, czy sika mało?
Witam.Martwi mnie to że mój 11 tygodniowy synek mało sika.Tydzień temu był szczepiony i od tego momentu widać wyraźną różnicę w ilości oddawanego moczu.Czasem po nocy pieluszka jest sucha a w ciągu dnia moczy 3-4 i nie są zamokre.Przesypia całą noc,w ciągu dnia je co 2-3 godziny
Olka sika!!! Ufff... ulżyło mi:) Gaworzy, śmieje się, turla po łóżku! Na 15 chyba jednak pójdziemy do lekarza, bo ta wysypka jej się pojawiła na brzuchu i pleckach. Ale dobrze, że siku robi:D
no to super! ale idź do lekarza, niech obejrzy wysypkę i powiedz, jak było z sikaniem w nocy. i daj znać po wizycie! buziaki, e-millie -- <a href="https://www.tickerfactory.com/"> <img border="0
Syn (3lata) od 2 dni mało sika tzn. ze 2-3 razy na dobę, przy czym w dzień tylko 1 raz (do tej pory ok. 4 razy w dzień). Jest chory (angina), ale nie ma teraz gorączki. Pije więcej niż zwykle ok. 600 ml, ale napewno nie "wysikuje" tyle. Byłam dzis u lekarza, ale wyszlo mi z glowy żeby
dobrze. Nie był odwodniony. I sikła po kilka razy dziennie. Trzyma siku cały dzień. Mówi, że nic go nie boli, tylko mu się nie chce. Dziś nie wytrzymałam wieczorem, bo nie sikał cały dzień i obiecałam mu w nagrodę ciacho i wysikał się wkońcu (nawet zrobił dużo). Nie wiem czy dziecko się nie
i są zdrowe, Tymczasem dalej leją lub leje. Kamera nie zarejestrowała czyja to sprawka, ale to nie istotne chyba skoro oba zdrowe. Na razie użyte jakieś 2 spraye+ soda oczyszczona nie zdały egzaminu. Późnym wieczorem szczoch i nad ranem kolejny. Miejsca do sikania są 2, zaraz obok siebie
postaw w tych miejscach dodatkowe kuwety (sprzątaj je nawet kilka razy dziennie) podłogę umyj urine off albo octem z sodą oczyszczoną -- Domowej zapiski domowe.
pracy, pies leży z nim na kanapie, bawi się i nagle sika... Może wytłumacz mi ktoś dlaczego załatwia się na kanapę??? Spi razem z nami, a czytałam, że psy nie załatwiają się na swoje legowisko. Nie wiem, co mam o tym myśleć i jak temu przeciwdziałać. Jakie mogę być powody takie zachowania?
Wiesz, mi to nie wygląda na posikiwanie z radości, ona zostawia na łóżku ogromne kałuże. To jest uciążliwe, bo jak zaleje pościel, to trzeba ja prać i długo wietrzyć, z materacem od łóżka to samo. Widziałam jak posikuje z radości, ale to jest lanie krótko mówiąc
widze ze ma ochote sie załatwic to ide z nia do łazienki i przy mnie grzecznie sika do kuwetki. Jak tego nie zrobię, to normalnie bezczelnie włazi na łózko i sika nie zważajac ze spi tam ukochana właścicielka... :( No i co ja mam teraz zrobic? Zamykam drzwi do sypialni, ale boje sie ze znajdzie
Może zmień kuwetke na większą... a może tu cos wyczytasz www.vetserwis.pl/kot_mocz.htmlpozdrawiam -- <www.katia2.pupile.com>