umówiłam się na spotkanie z położną, która będzie odbierać mój poród. Prosiła mnie, żebym przygotowała sobie na to spotkanie listę pytań, i teraz właśnie zastanawiam się nad tą listą: co ustalać na takim spotkaniu? o co pytać? i jeszcze jedna kwestia: czy poruszać sprawy finansowe? Nie mam
dzieki! w zasadzie trudno powiedziec co mnie interesuje, czuje sie troche tak, jakby ktos mi powiedzial: "jutro lecisz w kosmos, przygotuj sobie listę pytań" :)) Po prostu w czasie rozmowy z nią nie chciałabym o niczym istotnym zapomniec (a nie bardzo wiem, co jest naprawde istotne, a co nie
Witam wszystkie Mamusie Wkrótce mam spotkanie w szpitalu z położną która bedzie przy moim porodzie - została mi polecona przez mojego lekarza. Jak powinnam sie przygotowac do tej rozmowy, o co zapytać? Z góry dziękuję za wszytkie odpowiedzi. Pozdrawiam
Cześć, ja właśnie mam jutro spotkanie z wybraną położną i oprócz tych pytań, które tu padły zamierzam ją zapytać (bo pewnie Twoja położna też będzie opłacona)jak będzie wyglądała jej pomoc w momencie, gdy okaże się, że to jest jej dyżur i oprócz mnie będzie więcej kobiet rodzących, napewno
mam zalatwiona polozna bardzo mila i wydaje sie byc z opowiesci niejednej osoby kompetentna sale rzeczywiscie niezbyt dobre ale to nie jest sanatorium czy kurort wazne miec zapewniona opieke mam i polozna i lekarza poniewaz bede miec cesarke po cesarce od12-24h lezy sie nieruchomo po SN 2h
połozne odebrały mi resztki nadziei. powiedziały niemal wprost ze skoro facet jest tak o(d)porny (na argumenty) to lepiej pierwsze dziecko urodzic w szpitalu... ze nie moze byc tak zeby poród był dla niego trauma i tak dalej i tak dalej... no i myslałam ze to jednak odrobine mniej kosztuje
Może to zabrzmi okrutnie i nie psychologicznie ale nie rozumiem dlaczego bierzesz pod uwage zdanie M jeśli on KOMPLETNIE ignoruje Twoje???? Dziecko tak, jest Wasze ale wychodzi za przeproszeniem z TWOJEGO ciała. Dziwię się położnej, że odradza, bo jeśli jest opcja kuzynki/rodzenia bez M to jak
Dziewczyny muszę się wyżalić. Może przesadzam, oceńcie same. Dziś miałam pierwsze spotkanie z położną, która miałaby odpłatnie asystowac przy moim porodzie.Miałam do niej oczywiście kilka pytań i właściwie odpowiedź na każde mnie zasmuciła,rozczarowała... 1. kiedy położna się zjawi? mam
No nie wiem... a ta prywatna polozna to ci naprawde bardzo potrzebna? Ja uwazam ze to zbedny luksus, szczegolnie, jesli moze zagwarantowac ci tyle, co ta, ale w sumie jesli jestes bardzo przywiazana do tej mysli, ze bez swojej poloznej nie urodzisz, no to placisz i wymagasz. Nie podoba ci sie
Dziewczyny muszę się wyzalić. Może przesadzam, oceńcie same. Dziś miałam pierwsze spotkanie z położną, która miałaby odpłatnie asystowac przy moim porodzie.Miałam do niej oczywiście kilka pytań i właściwie odpowiedź na każde mnie zasmuciła,rozczarowała... 1. kiedy położna się zjawi? mam
wspólnie z położną poszukać złotego środka. to się nazywa rodzić po ludzku. ja wiem, że jeśli nie dam rady znosić dłużej bólu, a lekarz uzna, że można mi podać znieczulenie, to je dostanę. wiem, że moja położna będzie przy moim porodzie, bo tak sie umówiłyśmy i za to jej zapłacę. w moim szpitalu krocze
Mój wątek kieruję do dziewczyn, które korzystały z usług osobistej położnej do porodu w szpitalu na Żelaznej. Niedługo czeka mnie takie spotkanie (jestem w 6 miesiącu). I stąd moje pytanie: czego mogę spodziewać się po takim spotkaniu? Czy mam iść z mężem (on będzie przy porodzie)? Z
Koniecznie idź z mężem - jeśli decydujecie się na prywatną położną, powinniście oboje się z nią zapoznać. Wydaje mi się, że na tak wczesnym etapie ciąży położna nie będzie jeszcze wypełniać karty ani nie będziecie podpisywać umowy - rozmowa będzie dotyczyć ogólnie Twojej historii położniczej
Tak,postanowiłam porozmawiać z położną.Mam nadzieje że jak się bliżej poznamy,porozmawiamy może zmienie zdanie...nie wiem...tym bardziej że już nie mam sił "walczyż z wiatrakami"
sporo, nawet cesarki za pieniądze). Spotkałam wielu na swej drodze i każdy chciał dodatkowych pieniędzy za to, że będzie przy porodzie i wiem, że nie jestem wyjątkiem. Nie jestem też wyjątkiem pod tym względem, że chcę miec swojego zaufanego lekarza i położną albo chociażby kogoś polecanego
Ciąża, poród, pielęgnacja malucha - bezpłatne spotkanie z położną. SPOTKANIE MAMAKLUB Z EKSPERTEM Na spotkanie 19 listopada o godz. 12.00 zapraszamy kobiety w II i III trymestrze ciąży z Poznania i okolic. Gościem spotkania będzie p. H. Tomaszewska położna z ponad 24 letnim doświadczeniem
wejdzie zakaz prowadzenia takiej działalności. A teraz konkretniej o moich odczuciach ze spotkania i z wizyty na porodówce. Porodówka na Madalińskiego wygląda rzeczywiście imponująco, śliczne nowe salki porodowe, widzieliśmy tylko dwie, bo w pozostałych odbywały się porody. Jedna była mniejsza, w
jak to bedzie wyglądać -boję się nieefektywnych skórczy ,które miałam przy Oskarze -ból ,ale nic nie dający.AAAAAAAAA zaczełam Ci tu marudzić. Mam pytanko ,a jak znalazłaś położną ? Z polecenia ,czy jak? Pozdrawiam i daj znać jak po spotkaniu