11 803 wyników w czasie 395 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Stacja Świetokrzyska

W pierwszym momencie II linia metra nie musi dochodzić (acz byłoby to niewątpliwie korzystne) do stacji Świętokrzyska. Tunel łączący I i II linię metra biegnie bowiem w północno wschodnim narożniku placu przy PKiN i omija stację metra.

najładniejsza i najbrzydrzsza stacja metra (początek wątku)

najładnijsza - świetokrzyska najbrzydsza - politechnika

Re: najładniejsza i najbrzydrzsza stacja metra

najładniejsza- Ratusz najbrzydsza- Centrum

Re: pytanie-stacja metra centrum

Jak to w W-wie. Plany były, są i będą ... -- PiS przewodniom siłom narodu

Re: przed stacją metra Centrum...

Gość portalu: majkel napisał(a): > "przed stacją metra Centrum"? to wspaniale. Tyle osob moglo podziwiac jak robia > z siebie idiotow... dokładnie :D pajace i tyle!

koncerty przy stacji metra Centrum (początek wątku)

Od dłuższego czasu obserwowałam z przyjemnościa popisy wysporotwanych chłopaków, którzy przy muzyce, na rozłożonej tekturze w rytm muzyki tanczyli na rekach, na glowie. Widac bylo, że dla nich to była frajda i mogli się zaprezentować przed widownia. Przechozący przechodnie przystawali

Re: koncerty przy stacji metra Centrum

Dorzuć do tego folkloru jeszcze osobnika "grającego" na połamanych krzesłach, połykaczy ognia, osobnika który łamaną polszczyzną straszy mnie piekłem oraz dziki handel prosto z chodnika, natrętnych wciskaczy ulotek które zaraz lądują za ziemi i zaśmiecają cały teren oraz sprzedawców

Happening przy stacji metra Centrum (początek wątku)

Przede wszstkim trzeba powiedzieć otwarcie: Rosja popełnia w Czeczenii wielki i systematyczny mord na narodzie czeczeńskim. Już jedna czwarta narodu czeczeńskiego została zgładzona. A my udajemy, że tego nie widzimy. A kiedyś Rosja znowu się zainteresuje nami.

W centrum przybędzie stacji metra

Plac Konstytucji i Muranów. Obie stacje powinny być wzniesione podczas budowy śródmiejskiego odcinka metra. Jednak w latach 90. ówczesne władze miasta zrezygnowały z nich z powodu oszczędności. Teraz, dzięki pieniądzom, które Warszawa ma otrzymać jeszcze w tym roku z budżetu państwa, jest

Zamieszanie podczas budowy brakujących stacji Metr (początek wątku)

bi.gazeta.pl/im/7/3158/m3158797.jpg Zanim wejdziemy na nowe stacji metra na MDM-ie i Muranowie, czekają nas objazdy rozkopanych ulic i zamykanie tuneli. - Te stacje i tak kiedyś trzeba zbudować - słyszymy w Metrze, które wiosną zaczyna szukać wykonawców "Gazeta" dotarła do koncepcji budowy stacji Plac Konstytucji i

Stacje metra Centrum i Świętokrzyska już zamknięte

To nie są zamknięte stacje. To jest zamknięte metro. Zamiast niego mamy działające w ograniczonym zakresie dwa dojazdy koleją podziemną w pobliże centrum miasta - z północnego i południowego krańca. Przy czym, ten północny jest tak zawodny, że nawet sam ratusz radzi aby raczej spróbować tramwajami

Stacje metra Centrum i Świętokrzyska już zamknięte

Czy jadąc z Wilanowskiej, np. na Młociny, muszę skasować trzy bilety jednorazowe? Czyli metro-autobus-metro.

Ewakuacja pasażerów ze stacji metra Centrum

Jestem zbulwersowana totalną dezinformacją przy stacji Centrum. W kierunku Mokotowa i Kabat jechały zatłoczone do granic możliwości tramwaje i autobusy, bo pasażerowie, którzy chcieli wsiąść do metra na stacji Centrum dowiadywali się od broniących wejścia policjantów, że metro nie jeździ i

Ewakuacja pasażerów ze stacji metra Centrum

, tramwajów i autobusów jak na lekarstwo. Tłumy na przystankach. Zaryzykowaliśmy zdrowiem (ziiiimno było)i przeszlismy do stacji Służew, w nadziei, że pojedziemy metrem dalej na południe. Nasze nadzieje szczęśliwie spełniły się. A co do "względów technicznych", to przy stacji Wilanowska było kilka

Re: Warszawa. Ewakuacja stacji metra Centrum

jakaś babcia zapomniała warzywek na obiad i afera.. no dobra, zagrożenie istnieje, ale ile to juz razy były takie fauszywe alarmy i dowcipy? a ile razy cos wybuchło? warszawce mówimy nie!

1 2 3 4 5 6