W pierwszym momencie II linia metra nie musi dochodzić (acz byłoby to niewątpliwie korzystne) do stacji Świętokrzyska. Tunel łączący I i II linię metra biegnie bowiem w północno wschodnim narożniku placu przy PKiN i omija stację metra.
najładnijsza - świetokrzyska najbrzydsza - politechnika
najładniejsza- Ratusz najbrzydsza- Centrum
Jak to w W-wie. Plany były, są i będą ... -- PiS przewodniom siłom narodu
Gość portalu: majkel napisał(a): > "przed stacją metra Centrum"? to wspaniale. Tyle osob moglo podziwiac jak robia > z siebie idiotow... dokładnie :D pajace i tyle!
Od dłuższego czasu obserwowałam z przyjemnościa popisy wysporotwanych chłopaków, którzy przy muzyce, na rozłożonej tekturze w rytm muzyki tanczyli na rekach, na glowie. Widac bylo, że dla nich to była frajda i mogli się zaprezentować przed widownia. Przechozący przechodnie przystawali
Dorzuć do tego folkloru jeszcze osobnika "grającego" na połamanych krzesłach, połykaczy ognia, osobnika który łamaną polszczyzną straszy mnie piekłem oraz dziki handel prosto z chodnika, natrętnych wciskaczy ulotek które zaraz lądują za ziemi i zaśmiecają cały teren oraz sprzedawców
Przede wszstkim trzeba powiedzieć otwarcie: Rosja popełnia w Czeczenii wielki i systematyczny mord na narodzie czeczeńskim. Już jedna czwarta narodu czeczeńskiego została zgładzona. A my udajemy, że tego nie widzimy. A kiedyś Rosja znowu się zainteresuje nami.
Plac Konstytucji i Muranów. Obie stacje powinny być wzniesione podczas budowy śródmiejskiego odcinka metra. Jednak w latach 90. ówczesne władze miasta zrezygnowały z nich z powodu oszczędności. Teraz, dzięki pieniądzom, które Warszawa ma otrzymać jeszcze w tym roku z budżetu państwa, jest
bi.gazeta.pl/im/7/3158/m3158797.jpg Zanim wejdziemy na nowe stacji metra na MDM-ie i Muranowie, czekają nas objazdy rozkopanych ulic i zamykanie tuneli. - Te stacje i tak kiedyś trzeba zbudować - słyszymy w Metrze, które wiosną zaczyna szukać wykonawców "Gazeta" dotarła do koncepcji budowy stacji Plac Konstytucji i
To nie są zamknięte stacje. To jest zamknięte metro. Zamiast niego mamy działające w ograniczonym zakresie dwa dojazdy koleją podziemną w pobliże centrum miasta - z północnego i południowego krańca. Przy czym, ten północny jest tak zawodny, że nawet sam ratusz radzi aby raczej spróbować tramwajami
Czy jadąc z Wilanowskiej, np. na Młociny, muszę skasować trzy bilety jednorazowe? Czyli metro-autobus-metro.
Jestem zbulwersowana totalną dezinformacją przy stacji Centrum. W kierunku Mokotowa i Kabat jechały zatłoczone do granic możliwości tramwaje i autobusy, bo pasażerowie, którzy chcieli wsiąść do metra na stacji Centrum dowiadywali się od broniących wejścia policjantów, że metro nie jeździ i
, tramwajów i autobusów jak na lekarstwo. Tłumy na przystankach. Zaryzykowaliśmy zdrowiem (ziiiimno było)i przeszlismy do stacji Służew, w nadziei, że pojedziemy metrem dalej na południe. Nasze nadzieje szczęśliwie spełniły się. A co do "względów technicznych", to przy stacji Wilanowska było kilka
jakaś babcia zapomniała warzywek na obiad i afera.. no dobra, zagrożenie istnieje, ale ile to juz razy były takie fauszywe alarmy i dowcipy? a ile razy cos wybuchło? warszawce mówimy nie!