363 wyników w czasie 92 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Niemcy won ze szwajcarskich stron. (początek wątku)

kampanii przeciwko budowie minaretów teraz chcą pozbyć się z kraju licznych tu Niemców. Na pierwszy ogień poszli niemieccy wykładowcy w uniwersytecie w Zurychu i lekarze w tamtejszych szpitalach. - To niemiecki układ - uważają politycy Szwajcarskiej Partii Ludowej (SVP), której pod koniec listopada

Re: Szwajcarski zakaz minaretów zaskarżony do Str

Po pierwsze - żeby mieć prawa, trzeba wykonywać obowiązki (podatki, składki itp.) Po drugie - nie może w żadnym wypadku być tak, że "tubylcy" będą musieli rezygnować z własnych praw na rzecz rozpychających się przybyszy, bo to rodzi opór i jest najlepszą metodą na wyhodowanie nacjonalizmów

Re: Szwajcarska emerytura - pytania

przesiadek, to różnie to bywa z ekonomicznością, niektórzy jednak wybierają samochód. Parkowanie to inna bajka, w mieście praktycznie bez szans, często więc używa się opcji samochód do parkingu na mniejszej stacji i dalej S-bahną, taka kombinacja. To wszystko wymaga ogranizacji i przeliczenia kosztów

Re: Szwajcarska emerytura - pytania

minut w jedną stronę autem i nie narzekam. Eliszka, 30-45 minut to jest od stacji do stacji. W zależności od położenia firmy dochodzi do tego jeszcze właśnie przebijanie się przez miejskie korki, tylko kolejnym zbiorkomem i w sumie może być nawet godzina, czyli tam i z powrotem dwie. A 45 minut w

Re: Angielska/szwajcarska/włoska mentalność.

Hece z samochodem mieliśmy tylko w Niemczech. Raz w jedną stronę mieliśmy kontrolę (samochód jadący zgodnie z przepisami, zresztą żadnego mandatu nie było) i potem znowu jak wracaliśmy. Inne narody być może przywykły już, że Polacy też mają już swoje własne niekradzione samochody. Osobiście nie

Re: Angielska/szwajcarska/włoska mentalność.

Przykre, przypomniało mi się jak byliśmy u znajomych w Niemczech to prosili by zaparkować samochodu od tyłu budynku (taki rodzaj parkingu w podwórku, na zapleczu budynku) mimo, że było miejsce z frontu budynku (zwykła ulica) mimo, że legalnie można było i akurat było miejsce od strony ulicy i inne

mlodziez Szwajcarska z perspektywy Polaka

z powiek. S. Post 2 Czy Wy kurde w ogole czytacie co ja pisze? A mianowicie pisalem, ze smietnik stoi zaraz obok, ale jasnie hrabia ma do niego za daleko. Poza tym rozmawialismy o szwajcarskiej mlodziezy, a nie Anglikach, czy innych nacjach. I zdania nie zmienie - Szwajcar to czesto cham

Toruńskie ulice jak szwajcarski ser

Krater na kraterze na kraterze = tor krosowy = pole minowe = żwirek - to tylko kilka określeń na to, co się dzieje na ulicach. Skoro asfalt spływa razem ze śniegiem i pęka pod jego ciężarem, to coś tu chyba jest nie tak... Toż to ciężko nawet jechać rowerem górskim, a co dopiero samochodem

Droga do przedszkola jest jak szwajcarski ser (początek wątku)

Ciekawie wygląda uliczka po drugiej stronie tego przedszkola. Znajdują sie na niej progi zwalniające - dwa albo trzy pomimo ze nie da sie na niej rozpędzić powyżej 10km/h - jest krótka, wąska zastawiona parkującymi samochodami tak ze niekiedy trzeba jechać kołem po chodniku, a dziury są nie

Nowy szwajcarski fotoradar nie przepuści kierowcom

zbankrutóją nikogo niebędzie obchodzić bo niebędzie ich stać na samochody niebędą jeżdzić będzie bezpieczniej. A może poprostu doprowadzić do wolnego kraju. gdy ktoś jedzie niezgodnie z przepisami i spowoduje wypadek taki w którym ucierpi osoba i to wynika z niestosowania się przepisów musi się

Re: Samochody elektryczne to juz przeszłość

A na cały projekt weźmie kredyt nominowany we Frankach Szwajcarskich. Pod zastaw nieruchomości, jaką jest Polska. W końcu z zawodu jest prezesem banku. -- Spodnie zabijają! Rzuć teraz. http://strikemaster.bloog.pl/index.html Strony kiltowe http://forumkiltowe.e-fora.pl/index.php Forum

Re: Samochody - co kto lubi

> 1000km na jeden raz wogole sie tego nie czulo. Dodam ze bylem nim w Alpach w > Szwajcarii, i wjechalo na przelecz 2450m.n.p.m. Zero problemow. Wow, tomi, byles na St. Bernardzie? I jak Ci sie jechalo tym volvkiem przez zakretasy? mam na mysli bardziej te po wloskiej stronie (jesli

1 2 3 4 5 6