krotnej kompensacji Sahara w korzystnych miejscach GTIopta 2600KWh/(m^2 * rok), Polska GTIopta 1300KWh/(m^2 * rok), S/P = 2, Panele na Saharze będą mieć większe straty na temperaturze + obligatoryjne systemy do usuwania pyłu z paneli oraz szybszą degradację sprawności. Różnica może być mniejsza niż wynika
Ochrona wód powierzchniowych jest jednym z najważniejszych zadań współczesnej ochrony środowiska. Może być realizowana przez ograniczenie zrzutów nieoczyszczonych ścieków przemysłowych do odbiorników, kompleksowe oczyszczanie tych ścieków oraz zamy-kanie obiegów wody w zakładach produkcyjnych
Samochód nie chce odpalić kręci kręci i nie chce załapać jedynie z zaciągu daję radę ale z nocy około 6 jak chce odpalić auto jest duży problem. dodam że samochód ten chodzi w gazie a na benzynie go odpalam. dolałam do baku preparat który usuwa wodę z benzyny ale nie pomogło. co ja mam zrobić
jak parkowałem na dworze to lałem do baku coś na mróz :) nie wiem czy pomagało - wiem że do -26 i clio i vectra odpalały bez problemu (oba diesle) W motocyklu regularnie leje środki do czyszczenia wtrysków i usuwania wody ze zbiornika. Problemów nie mam wiec moze pomagają :) -- Lepszy mały
Z tym morzem to dobry przykład. Jednakże musimy zauważyć że masa cząsteczek wody w morzu jest większa niż ropy. W twoim baku mam nadzieje jest na odwrót. WYNN'S DRY FUEL - do usuwania wody z układu paliwa benzyna / diesel O tym płynie słyszałem. Ten produkt jest dobry. Używają go pasjonaci
www.autokosmetyki.pl/wynns_dry_fuel_do_usuwania_wody_z_ukladu_paliwa_benzyna_diesel,p659.html
Panie w srednim wieku przechodza klimakterium, ktore wiaze sie z ogromnymi zmianami hormonalnymi :/ Nie mozesz wiedziec, czy owlosienie nie pojawia sie w innych miejsach. Poza tym nie ma reguly na te wlosy - niektore dziewczyny beda miec wasik, baki i troche na brzuchu, a inne z kolei bardzo
drhuckenbush napisał: > Ja z doswiadczenia wiem, ze Shell ma lepsze - nigdy mi sie zadne psikusy po nim nie robia, a po orlenowskim juz nie raz mialem problemy. --- byc może nie na wszystkich stacjach dbają o usuwanie wody, gromadzącej sie na dnie zbiornika. Na skutek tzw. oddychania
zewnętrznej, gdy są przerażone lub zakłopotane, raczej cechu-je je wojowniczość. Usprawiedliwiają same siebie, gdy walczą o swoje wierzenia i raczej nie okażą wtedy dogmatyzmu tylko brutalną mentalność. Mają obsesję związaną z porządkiem, czystością i trzymaniem się z daleka od bak-terii. Ponieważ
Nie testowałem 'co by było gdyby nie stosować' :-) Leję co pół roku mniej więcej (raz na 5-10kkm). STP usuwa też wodę z baku, nie tylko czyści wtryski. Co do środków czyszczących wtryskiwacze w benzynie - owszem, niektóre droższe benzyny to mają. Ale chyba nie wszystkie. Krótko - to tak
latach w baku było sporo wody. Dlatego nie ma już sensu dodawanie denaturatu itp historii by usuwać wodę. Nie zmienia to jednak faktu że taki dodatek może pomóc przy zanieczyszczeniu benzyny innymi świństwami.