Tyle tych zatrważajacych zdarzeń jest tu opisanych. Ktoś z Vattenfalla powinien na to odpowiedzieć!
Dzwoń do reportera dyżurnego gazety FAKT. To ich obsmarują
fakty.interia.pl/szukaj/news/cala-firma-spiewa,824196 Czy ktos wie jak tam jest naprawde?
Od postawienia lampki-kiczu nic sie nie zmieniło na plus. Okolica jest paskudna tak jak ta lampka czyli wszystko do siebie pasuje. Po co miasto wzięło na siebie koszty tego badziewia ?
Zawsze pod lampką najciemniej ...
Jak diabli. Szczegolnie Polakom w Vattenfallu
e tam pitolisz... W Vattenfallu 70% odbiorców rozlicza się rocznie...
Pracuje Pan w Vattenfallu lub na jego zlecenie? Proszę o szczerą odpowiedź
Dla mnie w większości niezrozumiały poemat, ale chyba ktoś ma potężną wiedzę o Vattenfallu
witam chciałbym się zorientować na jakim poziomie są zarobki w Vattenfallu, chodzi mi o stanowisko specjalisty lub starszego specjalisty. z góry dziękuję
witam chciałbym się zorientować na jakim poziomie są zarobki w Vattenfallu, chodzi mi o stanowisko specjalisty lub starszego specjalisty. z góry dziękuję
www.piekary.bocian.net/ przez jakis czas byl tu ale teraz mi nie chodzi ta stronka podobno poswietach ma byc na stronce vattenfall'u
A pracujesz w Vattenfall-u w Szwecji czy w Polsce? Bo powiem ci ze np. Ericsson w Szwecji i jego oddzial we Wloszech to dwa inne swiaty. -- __________________________