74 wyników w czasie 76 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Przeniesione: CK In2You, autorka: velis

to się nazywa podryw na dziada, velis?

kurde, dobrze wiedzieć! ;-) a jakie są inne typy podrywu?

Re: Jak wy to robicie?

Velis - lepiej Ci już ? :) :) :)

Re: Jak wy to robicie?

velis napisała: > Widocznie tylko moje "koleżanki" są takie "perfekcyjne", bo jedna przez druga > opowiada co dziś wykrochmaliła a co jutro wyczyści szczoteczką do zębów...:D > A mam też taka artystkę która opowiadała, że 20 ciast w tym 2 torty upiekła w > dzień przed wigilią

Re: Podgrzewacz Ariston piszczy!

http://sklep-podgrzewacze.pl/ariston-velis-50-elektryczny-podgrzewacz-wody-3605216.html Ariston Velis 50 to tylko bojler i nie powinien piszczeć. Chyba że go podkręciłeś i pełni też funkcję czajnika ;)

Re: Podgrzewacz Ariston piszczy!

WITAM POSIADAM BOJLER ARISTO VELIS 50 I PISZCZY OD NOWOŚCI ALE TAK ŻE SĄSIEDZI Z SAMEJ GÓRY SŁYSZĄ

Re: wolnych nie ma :)

Velis, ja też nim nie jestem?

Re: Potrzebny taki zwyczajny...

velis napisała: > Taki zwyczajny, normalny mężczyzna ... czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych

Re: Interesuje mnie cena!

velis, napisałam ci maila na gazetowego

Re: Jestem kobietą...

velis 02.02.11, 15:32 Re: .. noo proszszsz , a gdzie mieszkasz ???

Potęga znaczka

velis napisała: > To że jestem blondynką to nie ułomność ale jedna z wielu moich zalet :D Niewątpliwie :) > > A jeśli chodzi o Dacie to to temat upadł bo to rumuński samochód itd.itp. Są kraje gdzie jest sprzedawana jako Renault lub Nissan ... > Zauważyłam, że z

Re: Mój mąż wstydzi się mnie na NK!

velis napisała: > ja nie wierze w to co czytam:D > jak to?

Re: Wyimaginowany problem z chłopem...

jakby synek miał 2 latka to velis miałaby większy problem niż jakiś sms

Re: Wyimaginowany problem z chłopem...

velis napisała: > I jak się nudzisz to wysyłasz byłemu smsa który akurat może leżeć z obecną w łó > żku. Na jej miejscu miałabym w dupie, co może robić, interesowałoby mnie, że JA chcę wysłać esa. Może ona TTM.

Re: Hmmm --- to on ma godność ??

Hehehehe...Rara temporum felicitas, ubi quae velis sentire et quae sentias dicere licet!!!

1 2 3 4 5 6