74 wyników w czasie 70 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: bokser je kamienie

velis, to może zamiast ufać ślepo producentowi, zaufaj własnemu rozumowi, a na początek przeczytaj skład karmy, którą karmisz swojego mięsożercę.

Re: Podgrzewacz Ariston piszczy!

http://sklep-podgrzewacze.pl/ariston-velis-50-elektryczny-podgrzewacz-wody-3605216.html Ariston Velis 50 to tylko bojler i nie powinien piszczeć. Chyba że go podkręciłeś i pełni też funkcję czajnika ;)

Re: Podgrzewacz Ariston piszczy!

WITAM POSIADAM BOJLER ARISTO VELIS 50 I PISZCZY OD NOWOŚCI ALE TAK ŻE SĄSIEDZI Z SAMEJ GÓRY SŁYSZĄ

Bojler dla dwóch osób (początek wątku)

Serdecznie witam. Razem z mężem remontujemy łazienkę i chcieliśmy kupić pojemnościowy ogrzewacz wody. Proszę o jakieś podpowiedzi co do firmy. Ja znalazłam w sklepie internetowym taki bojler http://www.grzejemy.pl/pl/p/Bojler-elektryczny-ogrzewacz-pojemnosciowy-ARISTON-VELIS-80V

Re: Informacja

: “Rara temporum felicitas, ubi quae velis sentire et quae sentias dicere licet” (Tacyt “Historiae” I, 1.).

Re: Podziękowanie dla rodziców...

velis napisała: > Musimy zorganizować podziękowanie dla rodziców w trakcie wesela. ?! A nie lepiej podziękować tuż po błogosławieństwie?? Kameralnie, bardziej intymnie - i naturalniej.

Re: Wątek autobiograficzny...

velis napisała: > Rozmawiałam, żadne argumenty nie trafiają. Usłyszałam tylko że w końcu doprowad > zę do tego że będzie zmuszona wyjechać gdzieś w dzień ślubu. Ot i tyle.. Zdecyd > owałam że nie będę zapraszać ani wujka ani tej nieszczęsnej kobiety. Wolę żeby > obrazili

Re: Wątek autobiograficzny...

velis napisała: > Co byście zrobiły na moim miejscu??? Ja nie brałabym ślubu :D. -- http://smajliki.ru/smilie-938012391.html http://s16.rimg.info/775e8f415288d2b4ccc30066033951e1.gif

Re: Zafira, Touran

velis napisała: > Sugerujesz, że za 50tys nie kupię samochodu? > Mój znajomy jeździ ładą którą kupił za 500zł. ______________________ jestem też kobieta i nie jeden raz już kupowałam auto a w tym x aut do Polski naturalnie używanych, dam ci jedna rade, co nowe to nowe, tu jest

Re: Jestem kobietą...

velis napisała: > > A jeśli chodzi o Dacie to to temat upadł bo to rumuński samochód itd.itp. Czyli stereotypy trzymają się mocno: nie ważne, dobre czy nie - istotne jest, że pochodzenie niedobre, bardzo niedobre... Proszę zatem przyjąć głębokie wyrazy współczucia z okazji

Re: Cytaty z matek i teściowych :-D

velis napisała: > Moja mama: > "Co masz taką minę jak kot srający na pustyni???" W mojej rodzinie ten kot na puszczy sra:)

Re: Wyimaginowany problem z chłopem...

przyzwyczajasz do krótkiego dystansu, to po jakimś czasie pies pójdzie przy nodze i bez smyczy, bo ta smycz będzie w jego umyśle. Ale co jakiś czas tę smycz warto mieć przy sobie, by wzmocnić warunkowanie. Te esemesy i durne sprawy, do których Gosieńce jest potrzebny przyjaciel velis to właśnie taka smycz. Na

Re: Wyimaginowany problem z chłopem...

, że go nie przeczytałem, a to dokładnie sugerujesz. > Sporadyczny telefon i stałe przypominanie się to nie imaginacja problemu. To po > kazywanie obecnej dziewczynie, że ma się nad nią przewagę. Na dodatek jest to t > ak subtelne, że velis zastanawia się, czy sobie to uroiła, a i

Re: proszę o propozycje:)

uczestniczy plejada barwnych postaci zarówno fikcyjnych, jak i rzeczywistych, m.in. Isaac Newton, Lord Byron i Napoleon. Katherine Neville - "Ósemka" Nowy Jork, 1972 rok. Catherine Velis, specjalistka od komputerów, wyjeżdża służbowo do Afryki. Znajomy antykwariusz prosi ją o przywiezienie figur

1 2 3 4 5 6