Używane Automaty Vendingowe po renowacji Gwarancja! vendingcafe.eu/
Witam, tym postem chciałbym przestrzec potencjalnych "naiwniaków" przed rozpoczęciem biznesu vendingowego. Takim naiwniakiem byłem ja bo łudziłem się, że sąjeszcze miejsca gdzie opłaca się taką maszynę postawić, prawda jest taka, że konkurencja dawno już takie miejsca zajęła a trzymanie maszyny na p
Jest to oplacalny interes??? Jest jeszcze mozliwosc znalezienia dobrego punktu? Gdzie najlepiej takie automaty stawiac? Jak walczyc o dobre miejsce oglaszajac sie w gazecie czy tez chodzac po roznych instytucjach jak gdyby akwizytor??
Ja jestem tym zainteresowany. Mam czas i dobre chęci ale nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć. Czy masz już konkretną firmę na myśli? Ja na razie sprawdzam pierwszą - Alois Dallmayr.
Witam mam pomysl kupic 10 mini automatow vendingowych w ktorych beda sprzedawane glownie prezerwatywy, tabletki, chusteczki, erotyczne gadzety, lokalizacji bede szukal w klubach, centrach handlowych,akademikach chcialbym o opinie kogos z branzy czy ten biznes nadal jest oplacalny pozdrawiam
Poszukuję kontaktu z osobą - przedstawicielem firmy świadczącej usługi vendingowe w zakresie sprzedaży słodyczy. Obszar Warszawa (cz.Wchodnia).
nasza strona www.uvp.com.pl
Poszukuje kontaktu z osobami zainteresowanymi automatami vendingowymi (artykuly niespozywcze czyli nie kawa i batoniki :-). Planuje zakup partii automatow, w zwiazku z tym poszukuje producenta lub osob zainteresowanych wymiana doswiadczen. Temat wydaje mi sie slabo ruszony tzn. malo jest informa
Prosze w takim razie o namiary na takie firmy, bo mi sie nie udalo znalezc. Przypomne, ze chodzi mi o automaty mechaniczne, na polski bilon, do sprzedazy m.in. srodkow higieny osobistej, paramedykamentow itp. Pozdr. PS
Czy ktoś wie jak wygląda branża vendingowa? Ile automaty przynoszą zysku? Ile trzba zainwestować? Są jacyś duzi operatorzy ogólnokrajowi, czy to jest biznes lokalny? Bo jak patrzę po moim miejscu pracy, to musi być żyła złota. Automat jest uzupełniany mniej więcej dwa razy w tygodniu, są w nim i n
Mi brakuje vendingów z lodami... choć to mocno sezonowy produkt.
Czy ktoś dysponuje odcinkiem magazynu "Firma" z TVN24 na temat automatów vendingowych? chciałem ściągnąć to ze strony TVN24, ale nie udostępniają tego (choć kiedyś to robili). Proszę również o opinie: czy warto wchodzić w biznes automatów vendingowych? Można by sądzić, że rynek jest już zdo
www.automaty.com.pl Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o automatach hazardowych, sprzedażowych, Wejdź na specjalistyczny portal .
Witam mam do sprzedania automaty vendingowe z obrotowymi talerzami, w których sprzedawane były kanapki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: gosia_ala@interia.pl lub pod nr tel : 694-736-411.
Wracam do tematu automatów vendingowych , z przeznaczeniem do sprzedazy kanapek drożdzówek i gorących kubków , jesli chodzi o rynek automatów vendingowych z kawą to rynek jest dość mocno już podzielony pomiędzy potentatów FMCG typu Nestle , czy Masterfood , tak samo jak w kawie , tak i w prze
narobiłem trochę literówek , za co przepraszam , ale jestem dziś po 12 godzinach pracy i już przemęczenie daje o sobie znać ;-)
Wracam do tematu automatów vendingowych , z przeznaczeniem do sprzedazy kanapek drożdzówek i gorących kubków , jesli chodzi o rynek automatów vendingowych z kawą to rynek jest dość mocno już podzielony pomiędzy potentatów FMCG typu Nestle , czy Masterfood , tak samo jak w kawie , tak i w przekąs