1 452 wyników w czasie 230 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opowieści Rikiego - podręczny szablon

do końca legalny lub cyniczny): haracze od deweloperów w „ekologicznej” fundacji, korpo-tyranie, łapówki, przemyt, układy z PRL-u, mafia itd. Podkreśla się, że ma pieniądze, o których emateczkom się nie śniło. Styl życia i ekscesy Pijackie burdy w najlepszych lokalach, luksusowe wakacje

Re: Ot iskierka nadziei w Makarskiej

, nie ma takich zagrożeń jak w Bałtyku w postaci prądów wstecznych. Ja, który nie lubię pływać tam pływam bardzo długo. Ale nawet morza nieprzyjazne do pływania, jak zimny Bałtyk czy wietrzny i z dużymi falami Ocean Atlantycki są zajebiste na wakacje Ten klimat, to powietrze, te plaże. Kocham

Re: Ot iskierka nadziei w Makarskiej

engine8t napisał: > I czy to jest jedyna opcja na urlop? No masz jeszcze Bałtyk ;) Znajomy był ostatnio na 10 dni i tylko dwa razy padał deszcz - pierwszy raz przez 4 dni, drugi raz przez 5. Z drugiej strony przykładowo taka plaża w Karwii wystarczy dla wszystkich, nawet jak się

Re: 3 tyg bez telefonu z nastolatkami. Szukam ins

obłożenie przez większą część roku (nad Bałtykiem). Jedni cenią przestrzeń, inni przyjeżdżają całą czeredą. Tak więc Twoja definicja kwatery nie jest reprezentatywna dla rynku i nie uniemożliwia spędzenia wakacji w modelu rodzice jednego nastolatka + paczka przyjaciół dziecka. Na pewno jest to ciekawsza

Re: 17 latka i wakacje

W twoim przypadku trudno coś radzić. Wielu nastolatków spokojnie można zostawić na kilka dni samych a największą katastrofą to będzie to że będzie się żywił pizzą z Żabki, grał do 4 rano rodzice po powrocie zastaną bajzel. Specjalnie nie piszę że inna część nastolatków zrobi imprezę zanim rodzice

Re: Dziecko północy i plażowanik

u nas tydzień w górach gdzie zimno, wieje, leje i pioruny biją, do tego oczywiście 2 weekendy, czyli 9 dni, w kolejnym miesięcu kolejne 9 dni gdzieś gdzie jest miło, bo jest morze. może być to bałtyk, więc nie musi być skwary, jeśli w ten czas uda sie wepchnąć weekend15 sierpnia i wydłużyć ten

Re: Wakacje z mężem i dzieckiem - porażka?

fgh05 napisał(a): > Nasze dziecko w tym roku kończy 15 lat. > Jedno. > Na wspólnym wyjeździe z nami było raptem 3 razy: > 1. Wiek dziecka: 4,5 lata . Wyjazd - Wyspy Kanaryjskie ( tydzień) > 2. Wiek dziecka: 7 lat. Wyjazd - nasz Bałtyk (10 nocy) > 3. Wiek dziecka

Re: Wakacje z mężem i dzieckiem - porażka?

Ale może akurat chcieli odłączyć Bałtyk i Zakopane.. gdyby pojechali do Rumunii a nie pokazali dziecku polskiego morza i gór również znaleźli by się tacy, którzy uznaliby to za porażkę. -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,276296,Borsucza_Nora.html Borsucza Nora - forum otwarte

Re: nieobecne dzieci w szkole-wyjazdy urlopowe ro

uparła! Po pierwsze miałabyś aż 6 tygodni latem na ten nasz cudowny Bałtyk. 6 tygodni mogłabyś się z dziećmi w Bałtyku taplać. Za mało? A jesienią można pojechać w góry, można polecieć na południe Europy gdzie będzie jeszcze cieplutko ale nie paskudnie ciepło jak latem. Nikt nie mówi żeby letnie wakacje

Re: Wakacje bez tlumow. Watek drugi ;)

prawie wszystko, chcieliśmy poobcować z przyrodą, co przy 12 latku może być problematyczne. wycofałam się z wakacji w turcji na rzecz gruzji, bo dzieci chciały pochodzić po górach, turcja miała być tylko w formie plaża i woda. no nic, może za rok wypali...

Re: Team #góry czy team #morze?

Team morze, pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam Bałtyk i się zakochałam,jako dziecko, potem co roku jeździłam na wakacje z rodzicami, i ta miłość trwa i trwa, i zawsze Bałtyk jest dla mnie najpiękniejszy, choć Morze Północne też bardzo lubię.

Re: Drogo nad Bałtykiem?

samo zakwaterowanie ze śniadaniem to moim zdaniem drogo. Ja nie wydałabym tyle na wakacje nad Bałtykiem - po prostu wolałabym pojechać za te pieniądze gdzie indziej.

1 2 3 4 5 6