Czyli nowy zawód Ekspert przez Doświadczenie (EX-IN).:) Słuszną ma linię PiS.:))) otwartydialog.pl/dzialalnosc-fundacji/projekty/nowy-zawod-ekspert-przez-dosw
..a ty czego najwięcej w życiu doświadczałeś? -- ZEN
A mi sie wmawia wieloosobowosc!!!!
"Jedna osoba usłyszała zarzut w sprawie "przygotowań do usunięcia przemocą poprzez fizyczną likwidację" szefa MON Antoniego Macierewicza - poinformowała Prokuratura Krajowa. Śledztwo, wszczęte w marcu br., nadzoruje małopolski wydział zamiejscowy PK. Rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik ws
Czuku, tu nie chodzi o przejmowanie się, tylko o przerost formy nad treścią. Prokuratura sięga po środki zupełnie nieadekwatne do zdarzenia. Nie wiem, czy tak sobie życzył AM, czy też gorliwy prokurator chciał się władzy przypodobać. Ileż przecież krytyki, a nawet pomyj wylewa się w internecie na wł
Nawet mi się uzasadniać nie chce. SZKODA KLAWISZY. -- ---- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50222
sumienie.lk napisał: > Nawet mi się uzasadniać nie chce. SZKODA KLAWISZY. U ciebie totalny brak IQ. -- www.bloguez.com/POLSKA/
a moze najpierw troche sie poucz?
A w jaki to sposob Kuklinski bylby za cos takiego odpowiedzialny? Matołku - dzieki niemu sowieci nikogo nie zaatakowali, a przeciez i Brezniew i Andropow takie plany mieli. Oj wy czerwoni wariaci!!!! Jeszcze Kuklinskiego porownywac do Hitlera - to do kogo porownywac komunistow
Gość portalu: Lechu napisał(a): > - stabilna złotówka, to najlepsze rozwiązanie dla kraju i ludzi, > - bezmyślne drukowanie obligacji na coraz większą skalę, to dowód nieudolności > rządu.Cała reszta to tylko skutki. A Belka i Miller to supercwaniaki w doskonały wręcz sposób odwra
mamić ten biedny wyż demograficzny? W jakich zakładach będą pracować, co będą produkować? A jeśli już coś wyprodukują, to czy tylko po to, aby to w prezencie podarować tym, od których importujemy? Obłęd, nie?! Tego to już nawet wariat by nie wymyślił. A więc umacniajmy złotówkę, a wkrótce
no widze ze niektorym piana stanela w mordce?-a to cieszy taki widok.Chcecie wiecej?????- azeby gula wam walila!!!.A niemowilem ze mam cala bibloteke w zanadrzu na tych jedynie sprawiedliwych!!!!.Niemartwcie sie jeszcze konca
a temu co sie stalo, jeszcze sie dobrze nie zapisal a juz sie wypisuje, s uma saszol czy co? a co wy tak bablacie o wszystkim i o niczym, nic do roberty ;-)nie macie czy co? Ktos sie wpisuje , ktos wypisuje , no ruch jak na ulicy Glownej. Prezesie , co jest , straciliscie kontrole nad substan
dzieciaku, TYS chyba oszalal. A kto ci zle zyczy, wariat jakis czy co??? Chlopie z dzialka na hali a olewaj i czniaj chamstwo w trampkach dziurawych. Co oni maja do ciebie? Nic , a co ty do nich? ano tez nic, wiec o co chodzi???? A jak ci Adasiu niedobrze , to wiesz, gdzie sie przychodzi? Do
Jak można nawet mysleć o likwidacji długiego weekendu ?
Ha, ha, też to natychmiast zauważyłam. Jakiś pijany napisał ten artykuł dla inteligentnych inaczej asmali.
KAZDA! To arytmetyka dla mądrych inaczej!