Doksztalc sie, piszesz? Doksztalcaj sie na zdrowie. O czym to copy/paste jest niby? O zmianach wynikajach z ERA 2025? To napisz jeszcze prosze, jakie to sa zmiany i w ktorym kierunku poszly, zamiast pie.dolic bez sensu "kraj sie wali", byle tylko cos... napisac. -- Light travels faster than
Serio to takich pomyslow nikt nie ma (nawet refom), ale ciagnij ten bzdet jezeli cie to bawi; co na glupka wyjdziesz, to w koncu twoje. -- Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
To pytanie czy my od tych krajów czegoś potrzebujemy? Bo Ukraińcy od nas jak najbardziej potrzebują. I wiedząc ( tak, bo doskonale wiedzieli) co UPA robiła z Polakami i ilu ich zamordowała i jak to zostanie odebrane - wsadzili kij w mrowisko. Czyli my mamy udawać, że deszcz pada jak na nas plują i
skumbrie napisała: > nie doczekamy się rozliczenia pisiorków przez PO vel KO, bo krzywdy nawzajem sobie nie zrobią. Ale ja pytam konkretnie ciebie, gdzie ich krytykowałaś i rozliczałaś. Wskaż cytaty. Na tyle długo jestem tu na forum, żeby wiedzieć że ty nigdy tego nie robiłaś
Pamietam ze jak chodziłam pierwszy raz po Londynie mialam silne uczucie deja vu i wydawalo mi sie ze " wiem" co jest za rogiem. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają
>Zapytajcie jak się czuje w UK Princess i najma, czy Polacy masowo wyjechali z UK i czy doszło do jakiś pogromów. Czy ja z polska flaga chodze albo na czole mam polska flage by wszyscy wokół wiedzieli , ze jestem Polka? A przeciez po 30 latach w UK mieszkajac z Anglikiem, pracujac z nimi to
W ogóle tego nie widzę w rzeczywistości, wyłącznie w internecie i nawet nie wiem czy piszą to prawdziwi ludzie. W realu nie wszyscy są zachwyceni, lecz bądźmy szczerzy, nie lubimy wielu nacji co nie równa się byciu gotowym do pogromów. Natomiast jest u nas w kraju grupa ludzi, którzy są gotowi
masz, ale wtedy tym bardziej nie rozumiem zwrotu "dogadzanie". No i jeżeli seks raz czy 2 w tygodniu w długotrwałym związku to nie jest często, to nie wiem co jest;)
Akurat 60 zł to kosztuje u osiedlowego fryzjera podcięcie końcówek. Dobry fryzjer to już koszt powyżej 150 zł (wiem bo koleżanka chodzi, z farbowaniem zapłaciła 400 zł ostatnio), a ja włosy mam liche, cudów nie bedzie i tylko będę wkurzona że kasę w błoto wyrzuciłam a efekt jak po ścięciu u pani
brightsun napisał: > Wlazlem na poczta gazeta, załóż konto i poszło Fajne jaja - przecież zakładanie konta od strony poczta.gazeta.pl też próbowaliśmy. A ja wysłałem zgłoszenie do pomoc@grupagazeta.pl nie wiedząc, że ktoś to naprawił. Dwie minuty po twoim poście o niespodziewanym
monalisa2016 napisał(a): > Po prostu zaciekawil mnie brak jej udzialu na forum, chyba jeszcze tego roku a > moze pozniej widzialam jej posty na forum a potem znikla. Z tego co wiem, juz nie widzi sensu udzielac sie na forum, gdzie pisze kilka osob.
przestrzegać norm prawnych tego kraju. O to i chodzi, ze oni nie chca przestragac prawa naszego. Ty w ogole wiesz o czym idzie mowa? To nie biali brytyjczycy wyemigrowali, powiedzmy do Pakistanu, i gwalcili tam miejscowych dziewczynek. O tym ten watek, a nie o Twoich lewacko-liberalnych urojeniach
w kolejkach, o których PiS tak chętnie opowiadał w opozycji, a potem sam stworzył system kastowy. „Solidarność” Zmień płytę i ustawienia bo udajesz kobietę, a nie jesteś. Bo oni to samo co my to oni to oni. Cała ta szemrana ferajna uważa za ujmę gdyby miała choć złotówkę zapłacić. Przecież im
mateusz572 napisał: > I gdzieżby ta Ukraina miała się podziać? Tam gdzie byla, zanim n=bolszewicy ja stworzyli. > Patrz wyżej Gdzie? > Nic nowego. Cały czas naraża własne bezpieczeństwo od początku. Od jakiego poczatku? > A wiesz dlaczego kolego? > Bo
> logistyce ukrainskiej. A wiesz gdzie sa najwazniejsze centra logistyczne Ukrai > ny? Podpowiem Tobie, miedzy innym w Polsce. Wiec15 -20 rakiet z glowicami takty > cznymi wystarcze,zeby calkowicie odciac dostawy uzbrojen na Ukraine. Czyli kolego to jest to co cały czas powtarzam: małpa z brzytwą
zachowywać opłatę paliwową? Nie wiem, kosiarką na działce, agregatem na daczy, czy koparką na budowie dróg nie rozjeżdżasz. A jeżeli wpływy z podatku byłyby dostateczne, żeby pokryć różnicę, to po co dwa systemy utrzymywać (tak jak jest dziś)? Pytanie tylko, czy to organizacyjnie nie spowodowałoby znów