146 930 wyników w czasie 452 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wiersze wiersze

Właśnie sobie przypomniałam, że kiedyś wrzuciłam kilka wierszy do takiegoż "poetyckiego" wątku na e-mamie. Wklejam link, żebyście nie mówiły, żem podła, bo tam się chwaliłam, a tu nadęcie milczę

wieRsz :-))

-- Nasze Szczęście-Mateusz Aleksander ur.30.01.2005,godz.14.00 Suwaczek i sesja zdjeciowa Matusia: b1.lilypie.com/9H5mp2/.png forum.gazet

wiersz za wiersz!

3promile napisał: > Mój supaari, nie będzie żadnych argumentów - ty masz swoje zdanie na ten temat, > a ja swoje. Nie będziemy przecież dostarczać rozrywki gawiedzi podczytującej - > niech się obejdzie smakiem. Zamiast argumentów wiersz będzie. > Ryszarda Milczewskiego

Re: Masoneria czy Opus Dei?

Mój supaari, nie będzie żadnych argumentów - ty masz swoje zdanie na ten temat, a ja swoje. Nie będziemy przecież dostarczać rozrywki gawiedzi podczytującej - niech się obejdzie smakiem. Zamiast argumentów wiersz będzie. Ryszarda Milczewskiego-Bruno: Świątek Gębę pocięła mu szabla lat

Wysłuchac wiersze czy wierszy? (początek wątku)

Chodzi mi o poprawnosc: wysłuchali wiersze i piosenki czy wysluchali wierszy i piosenek?

Re: Wysłuchac wiersze czy wierszy?

Wierszy i piosenek. -- Pozostaje mieć nadzieję, że Niemcy zaczną zajmowanie naszych ziem od terenów należących do PKP / ally

jak wiersze, to wiersze...

stara baba w berecie niosła nóż a spod płaszcza wystawał jej pluszowy martwy kot idąc przez las zbierała chrust a w domu jej pijany syn budował pierwszy asembler próbując oderwać myśli od problemu dręczącego go już cały dzień stara baba choinkę wybrała nożem wycieła do maskotki się uś

Wiersz kazuistyczno-konkluzywny

Ukłułem się w palec, Nie boli mnie wcale. Wniosek? Ty pedale! -- Follow_the_followers...

Wiersz ..... to tylko wiersz (początek wątku)

JM Rymkiewicz Ojczyzna jest w potrzebie – to znaczy: łajdacy Znów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy Polska – mówią – i owszem to nawet rzecz miła Ale wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziła Polska – mówią – wspaniale lecz trzeba po trochu

Wiersz......

Gdybym... Gdybym ja był Francuzem, to bym z pantałyku Dyktował światu gusta i zadawał szyku. Gdybym ja był Holendrem, to bym krowy doił. Gdybym ja był Prusakiem, to bym wojsko zbroił. W górę nos bym zadzierał, gdybym był Hiszpanem. Gdybym był Włochem, piałbym w operze sopranem.

Wiersz dla wierszy..bialy (początek wątku)

Wiersz za wierszem w mej glowie powstaje wiersz za wierszem ma dusza wydaje Ale ktoz dzis te wiersze doceni Kto je schowa w glebokiej kieszeni kto poglaszcze je i ukocha czule kto je odzieje w milosci koszule Kto wypowie te slowa kochane Nikt To wszystko pojdzie w nieznane

Hmmm...

...nie przepadam za wierszami,bo nigdy nie umialam ich interpretowac:) Widze,ze masz Harajuku dusze tworcza:) -- Radio Chicag☼ Forum "Milosc jest owocem,ktory dojrzewa w kazdym czasie i jest w zasiegu kazdej dloni"-K.Wojtyla

Wiersz czy nie wiersz? (początek wątku)

Pozwoliłem sobie zamieścić wiersz córki jednej z forumowiczek z pewnego forum. Wiersz ów wygrał konkurs poezli religijnej. Tak się zastanawiam jaki musiał być poziom tego konkursu, skoro coś takiego wygrało?? Wiersza tu nie ma za grosz. Czasem wpisuję w Google Bóg i czekam. Może niebiosa się

Re: Wiersz czy nie wiersz?

np. "Tylko mali grzesznicy spowiadają się długo w niepokoju gorących warg- potem niebo ich goni spadających gwiazd smugą, jak pożary Joannę d'Arc Ale wielcy grzesznicy na błysk mały przyklękną i wypłaczą się jednym tchem - potem noc mają cichą i jak dobry łotr świętą - byłem z nimi,

Wiersz o pisaniu wierszy.... (początek wątku)

Nie da się pisać od niechcenia. Do wiersza trzeba oprócz natchnienia, Mieć jakąś mądrość do przekazania. Nie pisać dla samego pisania. Można używać w nim ozdobników, Lub dla podkreślenia - wykrzykników, Albo wzbogacić przymiotnikami, Lub obco brzmiącymi wyrazami. Można wspaniałą odę

Re: Wiersz o pisaniu wierszy....

Można pisać o pogodzie można także o Dody lodzie można o wszystkim co w duszy gra gdy się łatwość rymu ma:-) -- Wierszyki Nie-Poważne Słońce w gowa chyba pizło.Bestoż mi się to wyślizło..autor:Broneknotgeld Hej! Ormo

Wiersz

Słońce w górze zapie..., Żaba w wodzie dupę moczy, Kurwa, co za dzień uroczy! S. -- "Przyjrzyjcie się mi, bo patrzycie na Łukaszenkę." (Jarosław (czasem) Prawdomówny, konwencja PiS, 03.2006) Oto Wódz

Re: Wiersz

Można sobie troszeczkę amodyfikować ? Ptaszek sobie frunie z dala, kaczka du*ę w wodzie moczy. W górze słońce zap.....la. K....a, co za dzień uroczy!

wiersz (początek wątku)

Dzisiejsze nieśmiałe dziecko, to to, z którego wczoraj się śmialiśmy. Dzisiejsze okrutne dziecko, to to, które wczoraj biliśmy. Dzisiejsze dziecko, które oszukuje, to to, w które wczoraj nie wierzyliśmy. Dzisiejsze zbuntowane dziecko, to to, nad którym się wczoraj znęcaliśmy. Dzisiej

Re: wiersz

Bardzo fajny wiersz. Podoba mi się i wydaje mi się, że dużo w nim jest prawdy.

1 2 3 4 5 6