3 974 wyników w czasie 131 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: To dopiero wyczyn.

Niekoniecznie do szybkiej. Stwierdzenie - chodz, polatamy po winklach, jest bardzo popularne -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Re: Partia Pracy w UK

No i od razu mogłaś napisać, że migranci zalewają Wyspy i zaraz one utoną. A w Polsce Tusk zrobi to samo i będzie koniec świata. A nie się przyczajać z tą swoją tezą zza winkla ;) -- Nikt nie pluje jadem, tylko komentuje, co widzi. Forum to jest. Komentarze dotyczą tego, co komentujący chce

Re: hotel przy lotnisku w Warszawie

Rzeczywiście rzut beretem. Moi mieszkali na winklu z Aleją Krakowską. Dlatego mi się dalej wydawało.

Re: jedyny prawdziwy dalszy ciąg przygód wiedźmin

Julia Abatemarco i Papuszyla, to ten strój obcisłe dżinsy i obcisły t-shirt) zerka w bok, upewniając się, że to ja, a na znak dany przez kogoś, kogo nie mogę zobaczyć, bo stoi za winklem, kiwa głową i spode łba drętwo mówi: cześć, jestem Kasia, potem formalnie jeszcze raz kiwa głową na do widzenia i

Re: OT: Czy ktoś jeszcze ma problem z logowaniem?

kuba_zza_winkla napisał: > only_the_godfather napisał: > > > Mnie po zaktualizowaniu dalej wyskakiwał błąd zaktualizuj dane. Musiałem > się wy > > logować i zalogować ponownie. > > > > No u mnie nawet wylogowanie i ponowne zalogowanie

Re: OT: Czy ktoś jeszcze ma problem z logowaniem?

engine8t napisał: > kuba_zza_winkla napisał: > > > Próba sygnaturki 😁 > > > > Musisz pokazac fotke a fornitka potwierdzic ze to co na sygnaturce to prawda. Nie dość ze dłuższy to dluzej moze. Taka prawda. A tu jakas ch...oza z tym logowaniem

Re: O wypadku - materiał na film...

kuba_zza_winkla napisał: > > Skadinad - biegły sie czasem bawi w adwokata. > > No już w szczególności, gdy ekspertyzę zleca nie sąd, a jedna ze stron. Sędzia za taki oczywisty brak bezstronności drugiego biegłego powinien zwyczajnie nakazać wyrzucenie do kosza jego

Re: OT/ Od września zakaz telefonów

kuba_zza_winkla napisał: > Myślę, że to materiał na forum "Edukacja" a nie "Auto-Moto". > Kubek za winkla wszystkie pierdoły tu popychacie. Także ty. Te twoje wataski to forum Kraj.

Re: Parada świrząt32

sobą bo to ja wybiorę. Zrobił błąd wprowadzając skompromitowanych ziobrystów do swojej partii. A niechby mieli swoją Solidarną Polskę i się teraz rozliczali i tracili w sondażach. To był jego błąd. Czy ludzie pamiętają jak ziobro robił spektakle i szybkim krokiem wychodził zza winkla na konferencje ? A

Re: Jechac, nie jechac? 🤔

Sama nie wiem, ale slyszac juz komentarze pracownikow zza winkla bedzie e-matka na zywo.

Re: Jak wy to robicie, że oszczędzacie?

Moja żona latami jeździła do lekarki odległej o trzy wiochy dalej, bo tamta mówiła po polsku. Na szczęście pani doktor przeszła na emeryturę i przepisałem żonę do konowała za winklem. W kwadrans można byłoby się przeczołgać.

1 2 3 4 5 6