Ja lubię drzewa lisciaste, takie pokroju brzozy, które ma listki przez które przebijają promienie słonca. Moje top to; głóg i jarzębina - oba przebarwiają sięna piękne ciepłe kolory ale koronę mają nie strzelistą, lubię też wisnie i tu masz pole do popisu bo wisni jest od ............ I mamy na
Czeresnie byly dla mnie czyms, czym czestowaly kolezanki w szkole. My mielismy drzewka owocowe, ale tylko przerazliwie kwasne wisnie. Co do czeresni babcia twierdzila, ze szpaki wszystko zjedza i nie oplaca sie sadzic. Niedawno sasiedzi przyniesli mi miseczke. Drzewko im obrodzilo, szpaki nie
_c.jpg Jablonie- rosnom tu wszedzie. Die Streuobstwiese sie to u nas nazywa to som polany i pobocza polnych drog na ktorych rosnom jablonie gruszki moze i wisnie .My tutaj mamy takom jablkowom Aleje te drzewa nie som opryskywane wiec owoce som zdrowe bez chemii.Nawet mamy tu jedno drzewo Quitte/Pigwa. Malo kto
, Wrighta, którzy pewnie wypracowali swoj styl - jaki to bedzie styl ....... ? Dziekuje za kwitnonce wisnie ozdobne w Bonn, cudowne. Proponuje troszeczke sie wyluzowac na wieczor i odplynonc do nikond
Podobnie jak napisała LUSIA zawsze cos sobie wynajdę. Wszafce było ciasto Delekty czekoladowe do upieczenia z koncowym terminem waznosci więc wziełam sie za pieczenie. Juz stygnie w dochówce.Nie wiem jak sie uda bo dodałam wisnie z kompotu. A teraz ju tylko pediciur musze zrobic i koniec zajęć
/tak robie tez piekąc keks/i ciasto jest pulchniutkie i bez zakalca. Tym razem dodałam tez wisnie z kompotu i orzechy wloskie..Osobom poczęstowanym b.smakowało.
asma, polecisz jakies czeresnie (nie wisnie) mrożone?
nim wykonuje operacje,czuje sie zawsze niepewna robiac to sama, dobrze,ze tu sklepy w niedziele sa otwarte/Gallerie/przemyslowe niektore, mam dzis zajecie i zaraz zmykam, dziekujac za kwiatnace dobranockowe wisnie,gdzie w KOreii sa tlumne zjazdy by je ogladac,bo sa obsadzone w duzych skupiskach
rodzajow maki,nie dalam mleka i masla jak w recepcie bylo tylko wode i olej, zawsze staram sie zrobic miekie ciasto, wtedy pieczywo jest tez pulchne a nie "gniot" miejmy mile chwilki tak w miescie kwita juz japonskie wisnie, -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula * gram
Asma ja fig nie przetwarzam haha. Porzeczki morele sliwki czeresnie jablka wisnie -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć? To, co mówisz o
nie biore zadnych tabletek wspomagajacych zasypianie, herbatki na dobry sen/wisnie.. Mario,to szwedzki kompt wiec wisnie sa male i z pestkami,wiec nie bedzie do ciasta, jak kupie polski kompot to wtedy moze i skusze sie na takie ciasto-rum mam. a i banan tez wspomaga zasypianie , wysluchalam na
Wisnie z kompotu jak nie zjesz mozesz dodac do ciasta czekoladowego. Są takie gotowce w proszku lub domowego wypieku.Ja takie piekłam i dla lepszego smaku dodałam tez ciut esencji rumowej.Bylo naprawde b.smaczne.
Jest pieknie, cieplo i slonecznie, wszystko kwitnie (juz dzis widzialam wisnie/czeresnie i magnolie), przyroda oszalala, jest po prostu bosko! I w dodatku wyglada na to, ze przyszly tydzien tez bedzie niezly. Do pracy chodze ostatnio pieszo bo jest tak ladnie i codziennie cos nowego widze w
a74-7 napisał: > mrozone wisnie ... pomarzyc sobie moge Chciałam zrobić fotę ze śniegiem, ale światło kiepskie 😀
mrozone wisnie ... pomarzyc sobie moge , :) A pazy godne admiracji :)