Zgadzam się. Oczywiście, że w zasadzie każdy (poza skrajnymi przypadkami), jeśli chce - to znajdzie sobie kogoś do seksu. Ale właśnie - co innego jeśli jest się bardzo atrakcyjną fizycznie kobietą, tak do ok.40, ekstrawertyczką, mająca zawód i zainteresowania takie, że obraca się w środowisku gdzie
jedne szkarpetkę położył się w trumnie. Rano, świa dek całego tego zdarzenia, udał się do księdza i opowiedział co miało miejsce w kościele, na dowód zaś pokazał szkarpetkę. 18 Umarł leśniczy który był Strzygoniem, a mieszkał na pu stkowiu z daleka od wsi. Żona jego, nie mając na razie trumny, po łożyła
cokolwiek ponad grunt, byleby pod nią przeciągu nie było. Okna duże, wysoko umie szczone, szczelnie się zamykające. Drzwi nie zbyt wąskie, szczelnie zamykające się, najle piej dwuskrzydłowe i podwójne, w ten sposob urządzone, żeby przestrzeń między
Szukam inspiracji. Mam w lazience za drzwiami mala przestrzen - 35 cm szerokosci, 18 cm glebokosci. Obok okna, co ma znaczenie, bo okno jest niemal caly czas uchylone i wpada wilgoc. Zastanawiam sie czy jest sens wieszac tam cos. Jesli juz, to co? Czy otwarte polki w lazience sie sprawdzaja
Zastanawiałam się, po co komuś kamera, która nie rejestruje obrazu z drzwi/okien ani miejsc przechowywania cennych rzeczy, który pomógłby w identyfikacji. No i wyszło mi, że kamery w sypialni musiałyby być skierowane na łóżko. Różne ludzie mają fetysze.
Bardelli, może on coś z tej Eu > ropy uratuje. -- Uzytkowniczka nellamari do mnie: Baw się z psem na zdrowie na psiej plaży - tam jest twoje miejsce - w końcu cóż innego ci pozostało ? Może nawet od sportu nabierzesz kobiecej sylwetki i przestaną cię mylić z dorastającym nastolatkiem.
. Podobnie w sypialni - na szafę nie ma miejsca, a garderoba ma wejście z korytarza (zresztą w garderobie to chyba trzeba będzie upchnąć sprzęt AGD, a nie ubrania) Jakoś dziwnie nieustawne to mieszkanie, przez te kominy, nadmiar drzwi itp. Niby ponad 90 metrów, ale mam wrażenie, że wejdzie tam mniej niż do
skrzynce, ale reszta była poupychana „po kątach”. Mając małe mieszkanie muszę dbać o porządek i rozsądnie gospodarować miejscem. I dlatego dziś kupiłam w IKEA regał Billy. Jest niski i wąski, ale idealnie pasuje do miejsca miedzy drzwiami a szafą. Przywiozłam do domu, wniosłam w częściach i sama złożyłam
_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=HCD7cQGRPxsowNR-7j7Hmg&oh=00_Af1vYASOSvSXo8Lc1RCWWSo82IiEft_mG3m514cxpjX8Tg&oe=69F0F434 Rezygnacje „z dnia na dzień” w takich miejscach nie biorą się znikąd. Tu nie ma przypadku ani nagłego olśnienia. Jest presja, są pytania, na które trudno odpowiedzieć, i jest widmo decyzji
Według mojej, niezbyt obszernej wiedzy, żeby zainstalować klimę, trzeba zrobić dziurę, która będzie odprowadzała ciepłe powietrze. Zazwyczaj się to robi w ścianie nad oknem/nad drzwiami. Jak zainstalować klimę w miejscu, gdzie okna są dachowe? Może się da, ale znam przypadki, w których się nie da.