kawalerkę na białołęce albo i w legionowie kontra duży dom w józefowie do spółki z matką (nie doczytałam o ojcu)? śmiechu warta jest wyższość tej oferty z kredytem w tle. nie mówiąc o wynajmie.
kasy. no cóż, jeśli to jest zaleta, to ja nie > chcę poznać wad :) > > > Taki prawdziwy warszawiak nie musi martwic sie o dom czy mieszkanie, bo m > u > wystarczy lokal po babci w starej śmierdzącej kamienicy na Zoliborzu. No ale > Żoliborz to brzmi dumnie :). Albo po
? więcej determinacji na zrobienie kasy. no cóż, jeśli to jest zaleta, to ja nie chcę poznać wad :) > Taki prawdziwy warszawiak nie musi martwic sie o dom czy mieszkanie, bo mu wystarczy lokal po babci w starej śmierdzącej kamienicy na Zoliborzu. No ale Żoliborz to brzmi dumnie :). Albo po ojcu
tylko durnie moga sądzić że wzrosną mieszkania i domy na peryferiach Warszawy.w centrum OK,może się zdarzyć ale nie w legionowie,wołominie,radzyminie i na białołęce. tam może za 2-3 lata,dlatego należy czekać minimum do jesieni,bo ci developerzy krórzy zaczęli budowy pod koniec 2007 będą