47 003 wyników w czasie 669 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zmywarka nie myje. (początek wątku)

Co jest z moją zmywarką nie tak, że od jakiegoś czasu nie myje naczyń dokładnie. W zasadzie to są brudniejsze niż przed włożeniem. Tabletka się nie rozpuszcza, nie zależnie od długości cyklu oraz temperatury. Klapka jest otwarta, a tabletka tylko lekko naruszona. Wydaję mi się, że nie jest to

Re: Zmywarka nie myje.

cauliflowerpl napisała: > Poradzilam sobie tak, ze po prostu wsypuje proszek nie do szufladki, a na dno z > mywarki, To nie jest najlepszy pomysł. Są programy składające się z dwóch cykli wstępnego i głównego - dlatego pojemnik na tabletkę ma dwie przegródki. Jeżeli sypiesz

myjecie zmywarkę? (początek wątku)

do zadania tego pytania, zasugerował mnie wątek na innym forum, gdzie sporo osob myje różnymi specyfikami zmywarkę... przyznam szczerze,że fleja jestem, bo nie myję:( w końcu skoro wyjmuję naczynia i one są umyte to dlaczego zmywarka miała by być brudna... a może to tak jak z wanną po kąpieli

Re: myjecie zmywarkę?

wewnatrz nie myje tylko puszczam raz na 2 - 3 m-ce na 90 stopni ze specjalnym płynem chyba calgonit żeby oczyścić wszystkie rury ale na zewnątrz to raz na 2 tygodnie wysyówam na 5-10 cm zmywarke i porządnie czyszcze niby tylko 2 tygodnie a syf ... no ale ja jestem leniwa i nie opłukuje

ps: dlaczego nie myjesz naczyn w zmywarce?:-)

j.

Mycie zmywarki (początek wątku)

No to zadam głupie pytanie: jak czyścicie zmywarkę? Bo przcież trzeba umyć raz na jakiś czas.Ja "włażę "połową do środka i usiłuję wydłubać różne takie brudki z zakamarków, ale coś mi się widzi ,że to nie całkiem tak. Więc jak?

Re: Mycie zmywarki

nie myję zmywarki. Podobnie jak nie myję pralki - w środku, na zewnątrz owszem. Przeciez ten sprzęt za każdym razem pracuje w towarzystwie środków myjących więc niby dlaczego te środki nie miałyby myć także wnętrza? Nie widzę żadnych brudków w zakamarkach, najlepszy dowód, że ich tam nie to

mycie zmywarki (początek wątku)

Dziewczyny, kupiłam płyn do mycia zmywarek (już czas umyc), ale mam jakies opory przed użyciem tego płynu. Jest bezpieczny? Mój jest rossmannowy - Domol (piszą żeby ustawic program na 65 stopni) Powiedzcie, jak właściwie wolicie myc zmywarkę - ręcznie czy takimi płynami? -- Kawcia

Re: mycie zmywarki

Używam odkąd się dowiedziałam, że takie coś jak płyn do mycia zmywarek istnieje. Wcześniej narzekałam, że zmywarka nie domywa. Teraz co ok. 2 miesiące wkładam butelkę płynu, włączam najcieplejszy i najdłuższy cykl i po sprawie. Zdecydowanie widać różnicę - i na zmywarce, i na naczyniach, które w

zmywarka dlaczego nie domywa??? (początek wątku)

chciałam się was zapytać czy może miałyście już takowy problem?? U mnie pojawia się już od dłuższego czasu i nie wiem gdzie tkwi przyczyna. Wezwałam fachowca , który stwierdził ,że to czujnik temp. i go wymienił a zmywarka dalej nie domywa tak jak trzeba( nie ma różnicy na jaki program nastawiam

Re: zmywarka dlaczego nie domywa???

wystające naczynia też mogą zablokować, ale ja celuję w to, na co wskazuje paniszprotka: że ramię spryskiwacza jest czymś trwale zablokowane. Powodem może być pojemnik na środek czyszczący: może się za późno lub za wcześnie otwiera?

Dlaczego zmywarka nie suszy? (początek wątku)

już do czynienia ze zmywarkami, i suszenie w nich polegało na tym, że nczynia byly suche, a nie na tym, że po skończeniu mycia wieczorem zostawiam zmywarke otwartą, wysuwam szufldy i na rano mam suche... Jakies sugestie? Coś źle podłączone? Coś źle robię? Czy od razu dzwonić do customer service?

Re: Dlaczego zmywarka nie suszy?

ja wlewam dopóki się da ;) troszkę więcej niż pół butelki tego płynu zużyłam od ok 4 mies a w zmywarce jeszcze jest, jedno mycie dziennie obowiązkowo...

Re: czego nie myjecie w zmywarce?

Dlaczego nie można teflonu i drewna? Bo ja myję... Nie myję tylko patelni bo za duża. -- https://www.tickerfactory.com/ https://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;10008;28/st/20091230/dt/5/k/25eb/preg.png

Re: czego nie myjecie w zmywarce?

Patelni na której jest napisane, że nie wolno. Poza tym raz umyłam deskę, bardzo fajną okrągłą do pizzy i mi pękła na zwojach. i jeszcze noży (bardzo dobrych) ale niestety z plastikowymi rączkami.

Re: Zmywarka - pierwsze mycie

Program 70st. miał trwać 145min. Zegar stanął na 33 minucie (tyle na wyświetlaczu pozostało do końca) i było słychać, że zmywarka nie pracuje, bo było cicho. otworzyłem więc i buch gorącej pary, ciepłe czyste naczynia, więc w takim razie po co jeszcze te 33minuty? wyjąłem naczynia i

Re: Zmywarka - pierwsze mycie

-minimalne resztki wody na ściankach zmywarki są ok. Co do kontrolki, może sól jeszcze nie dotarła do zakararków. poczekaj jeszcze ze dwa -3 mycia może zniknie. Albo zobaczdo instrukcji do działu Problemy.

Myjecie butelki w zmywarce? (początek wątku)

Ja myję cały czas tylko gorącą wodą i szczotką, unikam detergentów (no chyba, że bardzo są "tłuste" i nie dają się już domyć). A mój mąż wyczytał gdzieś, że butelki Aventu można myć w zmywarce. Prawda li to? Nie szkodzi dziecku (w takiej pastylce do zmywarki to musi być strasznie dużo chemii

Re: Myjecie butelki w zmywarce?

Myłam Adasiowi butelki Avonu w zmywarce od początku (był na butli od urodzenia). Nie wydaje mi się, żeby ręczne płukanie po umyciu było bardziej dokładne. -- danka KOLIBER

1 2 3 4 5 6