W dobie elektroniki i internetu oraz kart gotówka jest zbędna ja wszystko z partnerami biznesowymi załatwiam przelewami, gotówka to przeżytek , chyba że ktoś lubi szelest kasy a komputer i przelewy do dla niego za duży postęp.
W celu przesłania pieniędzy z zagranicy do Polski można skorzystać z usług pośredników, takich jak np. Western Union. Mają oni dużą sieć punków (również w Polsce) – minusem mogą być spore koszty wysyłki. Rozwiązaniem może być otwarcie rachunku w banku w kraju, w którym pracujemy a
Hej, Ja miałam podobną sytuację, ale nie taką samą. Otóż mój zakład pracy kiedyś przelał mi za dużo kasy w jednym miesiącu (zresztą nie tylko mi, bo wiem, że ten problem dotyczył kilku osób) i po jakimś m-cu czy półtora dostałam pismo od pracodawcy z informacją o tej pomyłce i z
dziękuję za rady :) Mam kilka wniosków : 1 - logujący się snajper :) Myślałam, że jak się loguje to ma dostęp do poczty i mogłaby odp ( cokolwiek, nawet to, że prosi o wpłatę później ) . Co do wysyłki bez wpłaty- mój błąd i ryzyko. Tak mi było wygodniej i jakoś nie sądziłam, ze może być z tym
Gość portalu: Marek napisał(a): > Cześć !! > > Bywam z triadą,nie narzekam i nie mam czasu i ochoty na jakieś > głupoty typu POSZKODOWANI PRZEZ TRIADĘ masz czhyba za dużo > czasu.Pozdr.Marek moze jak cie ktores biuro zrobi w balona to zmienisz zdanie
własne konto w banku. Nie wierzysz? KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby zarobić musisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to ZAINWESTOWAĆ 5 złotych. jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nie nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz". Im szybciej zainwestujesz tym
Aktualny zapis w decyzji mówi, że stypendium jest przyznane na 5 miesięcy, a dziekan po zapytaniu odpowiedział, że na razie nie ma pieniędzy na kontynuacje. Krótko mówiąc okłamali nas mówiąc, że podniesli stypendia, bo zrobili to kosztem straty 5 miesięcy wpłat.
prezenty dla nauczycieli na studniówce, której nie organizuje szkoła. Nie tylko przyjdą sie najeść, to jeszcze prezenty im dawać? Córka ma akurat taką wychowawczynię, że nie należy jej sie absolutnie nic, wypłata to jest za dużo. I piszę to ja, która naprawdę nauczycieli cenię. I nigdy na nikogo nie
Zakupiłam ze składkowych: wpłaty hugo43 i od Anonimowej Pomocnej + ja: Duża paczka herbaty lipton 2 paczki płatków śniadaniowych 1 ryż w torebkach + 2 kg ryżu 2 paczki makaronu 2kg mąki 4 litry mleka Opakowanie Delmy Paczka sera żółtego 4 małe pasztet 2 małe głaszcze angielskie 2
Ów rzekomy dług może dla spółdzielni nie jest duży, ale dla mnie przy mojej emeryturze to duża kwota. Razem z odsetkami wynosi nieco ponad 4 tys zł. Co ciekawe dopóki nie ponowię tamatu wykupu mieszkania to mam z tym długiem spokój. Spółdzielnia nie wzywa do zapłaty, nie dopomina się pieniędzy