seniorów „wyeliminować z kolejek” poprzez z > organizowanie dla nich możliwość skorzystania z porad psychologa i terapeuty z > ajęciowego. Bo badania pokazały, że ci pacjenci nadzwyczaj często zgłaszają te > same dolegliwości jak ból głowy, senność, drętwienia i duszności. I okazuje się
sama przekładasz je na wizyty do lekarzy specjalistów. O czym ty znowu bredzisz. Gdzie ja pisałam o takich pacjentach sama z siebie? Wkleiłam artykuł na potwierdzenie, że zjawisko "trywialnych wizyt" seniorów istnieje i to jest faktem a nie opinią. To po pierwsze. Bo ty jak zwykle nawet z faktami
szczegóły, zwracają uwagę na bezpieczeństwo i podchodzą do pacjenta indywidualnie. Dzięki temu masz pewność, że usługa nie jest automatyczna, ale oparta na realnej konsultacji medycznej.
nadaniem imienia jednostce wojskowej. Wszystko na to wskazuje. Najwięcej wdzięczności ( jak zwykle) domagają się ci, którzy nie ruszyli w sprawie pomocy palcem. Vide arwenka, która wychodziła ze skóry, żeby zohydzić zbiórkę na zapewnienie ciepła dla Ukraińców. Piszesz o tym NATO, którym rządzi
dziś potomkowie ich oprawców? Jeśli prezydent Nawrocki i premier Tusk nieustannie apelują do Polaków o pojednanie w imię wspólnego przeciwstawienia się «rosyjskiej agresji» na Ukrainę, to wielu obywateli wciąż nie rozumie, dlaczego miałoby się to odbywać kosztem poczucia własnej godności narodowej — i
adam.eu napisał: > Może warto się zastanowić nad tymi bardzo kontrowersyjnymi, nie do za > akceptowania słowami biskupów polskich do biskupów niemieckich, jakie padły > w 1965 roku. Sądzę, że tu wszyscy łącznie obecnymi biskupami zgodzą się, że ta > kie słowa nigdy nie
Ja w takiej sytuacji robiłam zawsze ulubione ciasto dziecka bez zwracania uwagi na to czy inne dzieci zjedzą czy nie. Jesli nie jadły to reszta ciasta wracała do domu i cieszyli się domownicy. Uważam że urodziny są po to żeby ucieszyć jubilata. I to on ma za smakiem zjeść swoje ciasto/tort, a czy
Dostałem takiego maila. Od Pani Esther Timothy. Drogi Przyjacielu, Przepraszam, że zwracam się do Ciebie w ten sposób. Piszę do Ciebie tego maila z należytym szacunkiem, zaufaniem i człowieczeństwem. Proszę Cię o odrobinę cierpliwości i przeczytanie mojej wiadomości. Natrafiłam na Twój
Ale pewnie po jakimś czasie o tego, jak wyskoczy, jest spokój. Więc wtedy, jak już wyjdziesz, a potem wrócisz, jest czas na spokojną rozmowę. Na nazwanie tego po imieniu - to jest przemoc psychiczna. Na spytanie, jak widzi wasz związek dalej, czego od siebie potrzebujecie, co chcecie sobie dać
„niewłaściwych” za drogę do wolności. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
rolę Polski, sama starając się o prymat w regionie -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
"Nie da się naprawić jednej szkodliwej i błędnej decyzji obecnego prezydenta Polski innymi naszymi błędnymi decyzjami" - stwierdził Arsenij Jaceniuk. Były premier Ukrainy uważa, że ukraińscy politycy nie powinni zwracać polskich odznaczeń. Zaapelował też do prezydenta o wizytę w Gdańsku