założyciel: przycinek.usa

Polityka i Gospodarka

(152547)

Forum zwolenników wolnego rynku, uczciwości i zdrowego rozsądku, założone w 2004 roku przez pasjonatów forów "Unia Europejska" i "Gospodarka". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dyskusją o aktualnościach ze świata polityki i gospodarki.Strona Stanisława Michalkiewicza
Wykresy SGS - bezrobocie, inflacja, M3
M3 w ujeciu tygodniowym
US Debt Clock
www.salon24.pl/
Strony Libertarianskie i prawicowe w Polsce
MAJDAN
Wazna dyskusja o Velocity
Strona Prokapitalistyczna

KIM NAPRAWDE SA ISLAMSCY IMIGRANCI - WYWIAD Z REBECCA SOMMER

MOTTO:

"Socjalizm wszystkim równo nosa utrze, biednych zniszczy dzisiaj, bogatych pojutrze." - Aleksander hr. Fredro

"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje; tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją, i tych którzy są wytworem samych siebie, którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu. Oni chodzą po świecie a nie świat po nich." - E.S.

„młodzi, wykształceni” to nadchodząca postać współczesnej ciemnoty. A trzeba nam wiedzieć, że nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona. Zwyczajna ciemnota wie, że jest ciemna i - zdając sobie sprawę z rozmiarów własnej ignorancji – jest ciekawa świata i chłonna, podczas gdy ciemnota oświecona tego nie wie i myśląc, że zjadła wszystkie rozumy, ma skłonność do pogardzania wszystkim, czego nie może pojąć; -Stanisław Michalkiewicz


"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie" – Antoni Słonimski.


W trakcie ostatniej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ prezydent Andrzej Duda powiedział:
"Dziś chcę wyraźnie powtórzyć: musimy doprowadzić do przestrzegania zasady wyrażanej rzymską sentencją: Ex injuria jus non oritur - z bezprawia nie wywodzi się prawo"Na przykład obecnie w stosunkach polsko-żydowskich nie ma ważniejszej sprawy, niż wysuwane wobec Polski żydowskie roszczenia majątkowe i koordynacja żydowskiej polityki historycznej z historyczną polityką niemiecką, której efektem jest nie tylko przerzucanie odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej na Polskę i Polaków, ale również przyprawianie przez żydowskie centra propagandowe narodowi polskiemu odrażającego wizerunku narodu morderców. Takie roszczenia i takie oskarżenia budzą zdecydowana reakcję po stronie polskiej, którą strona żydowska piętnuje, jako 'antysemityzm'. Stanisław Michałkiewicz.


PRAWDA O JEDWABNEM


FILM - OSTATNI ZYJACY SWIADEK MASAKRY W JEDWABNEM:

www.youtube.com/watch?v=MhzeRKskw4s

Postanowienie o umorzeniu sledztwa w Jedwabnem = 206 stron pdf opisujacych wydarzenia w Jedwabnem w wersji prokuratora:
ipn.gov.pl/download/1/66087/SledztwowsprawiezaboojstwawJedwabnem.pdf
Uwaga - to jest wersja oficjalna pionu sledczego IPN.
Wersja ta jest niekompatybilna z zeznaniem swiadka tych wydarzen.  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka