Forum   białko

białko

(163 wyniki)
  • Orientuje się ktoś jaki może być cel takiego badania? Co ono ma wykluczyć, ew potwierdzić? osoba, która miała robione to badanie choruje na nerki i nadciśnienie, wysoki cholesterol i ogólnie miała nie najlepsze badania ogólne ( morfologia...) Z góry dziękuję.
  • Odebrałam wynik moczu. Nie wiem co może oznaczać białko: opalescencja. Dowiedziałam się u lekarza,że córka ma infekcję i dostała antybiotyk, skierowanie na posiew (wykonałam przed podaniem antybiotyku). Córka skarżyła się na ból brzuszka i miała wysoką gorączkę. Normę leukocytów ma przekroczoną (30-40). Nigdy w wyniku moczu nie było białko-opalescencja czy jest to niepokojące? Czekam na Wasze odpowiedzi.
  • Nie wiem czemu wieczorem mam całkiem czerwone białka w oczach. Czy Wy też tak macie? Ten wieczór to nie 23, tylko np 19... Nie mam pojęcia dlaczego. Nie siedzę długo przed kompem, w pracy w zasadzie w ogóle. na uczulenie też to nie wygląda, bo wtedy swędzą mnie oczy, łzawią i ropieją. Teraz nic, tylko tak pieką.
  • Doktorze, podkreśla Pan, że drożdże karmią się czystą glukozą. Spotkałam się ku mojemu zdziwieniu z opinią biochemika, iż także białkiem. Może dlatego, że przy niedoborze glukozy organizm przetwarza białko na glukozę? Wtedy drożdże wpylają, co mają? Jest to dla mnie ważne, gdyż na diecie niskowęglowodanowej jem częściej jaja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?