Forum   białko

białko

(163 wyniki)
  • Orientuje się ktoś jaki może być cel takiego badania? Co ono ma wykluczyć, ew potwierdzić? osoba, która miała robione to badanie choruje na nerki i nadciśnienie, wysoki cholesterol i ogólnie miała nie najlepsze badania ogólne ( morfologia...) Z góry dziękuję.
  • Szanowni Grupowicze! W zwiazku z trwającym 6 tygodni stanem plateau powziąłem decyzję o zszokowaniu mojego metabolizmu i przejściu na uderzeniowy protal dukana. Czyli mięcho i nabiał przez 14 dni. Nie powinno być trudno :) Spodziewam się spadku od 4 do 8 kg / 2 tyg. Życie oczywiście to zweryfikuje. Po 2 tygodniach zastanowię się co dalej - czy stopniowo wprowadzam węgle i jadę 'dalej' na SB czy kontynuuję dukana - za którym nie przepadam ze względu na ograniczenia w owocach. W tym wątku bę...
  • Nie wiem czemu wieczorem mam całkiem czerwone białka w oczach. Czy Wy też tak macie? Ten wieczór to nie 23, tylko np 19... Nie mam pojęcia dlaczego. Nie siedzę długo przed kompem, w pracy w zasadzie w ogóle. na uczulenie też to nie wygląda, bo wtedy swędzą mnie oczy, łzawią i ropieją. Teraz nic, tylko tak pieką.
  • Odebrałam wynik moczu. Nie wiem co może oznaczać białko: opalescencja. Dowiedziałam się u lekarza,że córka ma infekcję i dostała antybiotyk, skierowanie na posiew (wykonałam przed podaniem antybiotyku). Córka skarżyła się na ból brzuszka i miała wysoką gorączkę. Normę leukocytów ma przekroczoną (30-40). Nigdy w wyniku moczu nie było białko-opalescencja czy jest to niepokojące? Czekam na Wasze odpowiedzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się