Forum   choroby wewnętrzne

choroby wewnętrzne

(5 wyników)
  • Zauważyłam, że swietnie z tym poradzili sobie ludzie zdajacy LEP. Może ktos dysponuje giełda pytań na egzanim testowy z chorob wewnetrznych, chodzi mi raczej o pytania najberdziej aktualne, z ostatnich sesji. A może po protu podzielicie się ze mną doświedczeniami z tego egzaminu, inne dobre rady też przyjmę.
  • Orientujecie się może, czy istnieje specjalizacja - endokrynolog? Jednym słowem czy lekarz podający się za endokrynologa powinien mieć na pieczątce: specjalista endokrynolog czy też może mieć: specjalista chorób wewnętrznych. A może jedno nie wyklucza drugiego? pozdrawiam
  • Witam. Jestem już po 40 tce więc tym bardziej potrzebuję doświadczonego endo nalepiej przy okazji ginekologa. Proszę wesprzyjcie mnie swoją radą odnośnie warszawkich endo bo mój "lokalny" rozłożył ręce. Jestem w 9 t ciąży i ostrej panice.
  • Witam, czasami rano, po wstaniu z łóżka i przeciągnięciu się albo jakimś skłonie miewam zawroty głowy, ustępują po paru sekundach i wszystko wraca do normy, są jeszcze sytuacje kiedy w casie pracy przy komputerze, po wstaniu miewam to samo, w ziazku z tym mam pytanie- czy jest to jakiś niepokojący objaw? Czy może tylko zmiana cisnienia i to normalne? Jestem raczej zdrowy:)
  • Zamiescilam dzis kilka watkow, gdzie wpisalam poradnie urologiczne z podzialem na wojewodztwa. Bardzo bym prosila wszystkich, bystarali sie ualktualnic te baze danych - skreslic cos, co nie funkcjonuje, ew. dopisac cos co nie figuruje w tej bazie danych. Pozwoli to nam wszystkim na szybkie ew. znalezienie lekarza. Za wszelka pomoc serdecznie dziekuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?