Forum   dzień dziecka

dzień dziecka

(311 wyników)
 • Witam, ostatnio był dzień dziecka i mam pytanie dotyczące dawania prezentów dla nie swoich dzieci. Czy w tym dniu prezent powinnam dać również siostrzenicy, gdy jej młodsza siostra jest moją chrześnicą? Po stronie mojego męża, moja szwagierka ma 4 córki, z czego dwie to nasze chrześnice. Łącznie więc mamy trójkę "swoich" chrześnic i trójkę siostrzenic. Na dzień dziecka musielibyśmy zrobić 6 prezentów! Moja mama uważa, że powinnam dać wszystkim, bo to niesprawiedliwe...Ja uważam inaczej - gdy ...
 • Hej, mam do Was wielkę prośbę, bowiem chciałabym kupić swojemu synowi (lat 10) coś na dzień dziecka. Zastanawiałam się długo nad zakupem dla niego tabletu (tebleta?) i doszłam do wniosku, że nie mogę mu kupić jakiegoś super drogiego ale no np. taki www.mediaexpert.pl/katalog/tablety/manta-mid08s-powertab,23201.html Czy myślicie, że to dobry pomysł??
 • orientujecie się może czy cokolwiek jest organizowane z okazji dnia dziecka w Czwie w sobotę? może coś na Promenadzie, Placu Biegańskiego? bo niczego znaleźć nie mogę. z góry dziękuję M.
 • Witam, ciekawy prezent dla dziecka i zostanie na długie lata jako pamiątka, - sztućce + naczynia.
 • Zagotowałam się i muszę się z kimś tym podzielić. W Dzień Dziecka M dzwonił do młodej, ale komórka milczała (nie ma możliwości spotkania, jeśli to nie jest dzień "widzeń"). Zadzwonił więc na stacjonarny - odebrała ex i powiedziała, że młoda nie chce z M rozmawiać i żeby sam się dowiedział dlaczego. W sb młoda nadal nie odbierała. Dziś w końcu odebrała telefon i.... nie wie o co chodzi. Bardzo czekała na telefon od taty i było jej przykro, że nie zadzwonił. Młoda nie ma zwyczaju kłamać. Ex, ...
 • miałam wczoraj najgorszy dzień dziecka w życiu :) dzisiaj już się otrząsnęłam, tylko rehabilitacje muszę sobie szybko załatwić, no i niepotrzebnie chyba poszłam wczoraj na basen - myślałam, ze pomoże, ale chyba zaszkodziło. Jadę w miasto szukać kołnierza ortopedycznego. Generalnie w głowie mam jedno wielkie "kurwa mać" i jak sobie przypomnę to wymówię głośno, sama do siebie, bo to moja wina wszystko była. A jak u Was minął dzień dziecka?
 • Ma 7 miesięcy skończone co można kupić dla chłopca?
 • przygotowujemy (kilka mam ochotniczek) dzień dziecka dla dwóch klas zerówki. ma byc cos w rodzaju pikniku. szukam inspiracji na słodkosci dla dzieci, planujemy mufinki i kruche ciastka, co jeszcze? jakieś propozycje? jesli pogoda nie dopisze wszystko odbedzie sie w klasach, ale mamy nadzieje na słoneczny dzień i jedzonko w plenerze, musi być więc łatwe do transportu i jedzenia pod chmurką... pomożcie!
 • siedzicie w domu? czy wychodzicie gdzies? Ja mam plan na basen z synkiem ale najchętniej sama bym nie wchodziła, nie wiem co dziś robić...w pobliżu nie ma imprez...
 • Czy kupujecie już prezenty na dzień dziecka? Lepiej już kupić na allegro by ceny nie poszły w górę czy lepiej poczekać na promocje w sklepach? Jak było w zeszłym roku?
 • nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym Was wszystkie poznać. No dobra. może nie wszystkie:) nie wszystkie, bo niektóre z Was robią na mnie wraznie zimnych, wyrachowanych suk. takich oschłych, lodowatych i bez uśmiechu. takich, co to wiedzą wszystko najlepiej i piszą tylko po to, żeby po raz kolejny utwierdzić się, że te forumki to tylko pospólstwo, któremu warto od czasu do czasu zarzucić jakąś puentę, coby pokazać odpowiedni kierunek. i tym wszystkim z kijami w du... ach życzę z okazj...
 • Wrzućmy na luz i :)
 • ma ktoś link?
 • nauczyciele prezentują coś dzieciom?? :> i jeśli nie, to dlaczego?? skoro na swoje święto dostają od dzieci?? :>
 • Hej, szukam prezentu na dzień dziecka dla chłopca 14 lat dla swojego chrześniaka. Co roku mu coś daje wiec juz zaczynam się zastanawiać co kupić :) Waham się pomiędzy dwoma rzeczami Czy lepiej żeby to był zestaw w stylu zrób to sam, np. rysujący robot www.sprytnezabawki.pl/Produkt/700/zrob_to_sam_-_rysujacy_robot Czy może coś do zabawy na dworze np x-zylo, superdysk www.takapaka.pl/Produkt/132/x-zylo Co myślicie?
 • Nie jestem w stanie zaoferować 40 zł + kosztów przesyłki na dzień dziecka ale chętnie bym się z kimś złożyła. Mogę zaoferować 25 zł. Jeżeli ktoś bierze udział w akcji to czy mogłabym się dołożyć? Za 40 złotych to nawet mojemu dziecku nie kupię-kwota wydaje mi się zbyt duża na dzień dziecka dlatego chciałabym się po prostu dołożyć. Ktoś chętny ? Pieniądze bym wpłaciła 8-9 maja chyba,że by mi jakieś pieniądze wcześniej wpadły.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się