Forum   eksport gazu

eksport gazu

(5 wyników)
  • Amerykańska specjalność zmiana tematu, wy będziecie nasz potrzebować. Jankesów nikt nie potrzebuje i potrzebował nie będzie, bo przy ich pomocy może się każdy udusić. Jankesy do domu won z UE a przede wszystkim z Polski.
  • Szubski chce kupować tylko najdroższy gaz od Ruskich. Powinien odpowiedzieć za działanie na szkodę spółki. A Pawlak przed Trybunał Stanu.
  • Wyglada na to, ze GW znowu zle przetlumaczla text, Wg, ministra energi Moskovi S.Kudryashova w pierwszym kwartale 2009 Gazprom wyslal 40% tego co w ubieglym pierwszym kwartale roku 2008 do Europy...to 60% mniej. Poza tym zla polityka gazowa z krajami Azji Centralnej w tym Turkmenistanem spowodowala, ze Moskovia obecnie dostarcza przede wszystkim gaz dla Europy z tych panstw, a nie swoj, co niszczy wlasny profit i obciaza budzet moskovi. Moskovia, zeby zatrzymac tred spadkowy mus...
  • lepiej jest zapłacić Norwegowi niż Adolfowi Putinowi. Z tego co wiem Norwegia w nikogo nie wycelowywuje rakiet. tak sie konczy glupota Putina. Swiat szybciutko (2-3 lata) przestawi sie na bardziej przyzwoitych partnerow handlowych.
  • hehehe Rosja zaczyna nabierac sily. Za 10lat znow dzieci beda w szkole po rosyjsku uczyc, a zamiast krzyzy beda wisialy portrety Putina
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?