Forum   erytrea

erytrea

(6 wyników)
  • Bush gdzie sa twoje miliardy dolarow na walke z niesprawiedliwoscia na swiecie? (a moze glod to nie jest niesprawiedliwosc? a moze bush nie wie, ze erytrea istnieje?)
  • Pewnie! Niech polski podatnik płaci, a co? Przecież on płaci na kopalnie niezaleznie od tego, czy jest popyt na węgiel czy nie.
  • Zauwazyliście,że nie ma już wojen międzypaństwowych? A przynajmniej takich, w którym walczą ze sobą równi przeciwnicy. Ostatnią taką wojną był konflikt Etiopii z Erytreą ładnych kilka lat temu. Napaści megamocartswa USA na bezzębny Afagnistan czy Irak nie wliczam do tej katagorii ze względu na dysproporcję sił. Nawet jeśli między jakimiś równorzędnymi państwami robi się gorąco (Indie-Pakistan, Chiny-Tajwan, Grecja-Turcja) to wojny i tak nie wybuchają. Z jednej strony to oczywiśc...
  • Ogladajac zdjecia w Google, odkrylismy ze w Erytrei sa niezwykle rafy koralowe. Poszperalismy troche w sieci i rzeczywiscie wielu nurkow opowiada o niezwyklych wrazeniach. Jest kilka baz nurkowych, ale zupelnie nie moge znalezc informacji o jakiejkolwiek bazie noclegowej, transporcie, itd. Nawet przelot tam nie bedzie prosty, bo chyba najlepej przez Kair, ale mam wrazenie, ze to moze byc niezwykle doswiadczenie. Kraj chyba malo odwiedzany przez turystow, na stronach naszego msz wyc...
  • Terefere - srały muchy - bedzie wiosna. Nie udalo sie w zeszlym tygodniu przytemperowas wiesniakow ze Wschodu, to im kurek z kasa przykrecimy - nastepnym razem sie nie beda stawiac. I bedzie tak jak bylo: bogaci beda bogatsi, a biedni - biedniejsi. Niezle jajo z tymi naszymi "przyjaciolmi" z Zachodu. Czkac na nich!!! ;)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się