Forum   hampton

hampton

(8 wyników)
  • W dniach 27-29 maja Akademia Teatralna w Warszawie będzie gościć wybitnego dramatopisarza Christophera Hamptona. Przyjął on nasze zaproszenie w związku z przygotowanym przez studentów Wydziału Aktorskiego spektaklem dyplomowym Opowieści Hollywoodu w reż. Mai Komorowskiej. Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie Hamptona ze studentami, dziennikarzami w dniu 29 maja o godzinie 12.30 w Teatrze Collegium Nobilium Pragniemy również zaprosić na ostatnie pokazy Opowieści Hollywoodu - ...
  • www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2013/1012/MDS.pdf Jamie Hampton ma okazje chapnac pare punktow w tym turnieju rozgrywanym w Memphis bo ona sama jest poludniowa dziewczyna z Al'bama. Z mlodych gniewnych jest tam jeszcze Mladenovic,Watson.
  • www.lta.org.uk/fans-major-events/LTA-summer-grass-court-events/Aegon-International/Players/Womens-Singles/ Faworytkami sa: Kuznetsova,Vesnina,Kirilenko,Makarova,Robson,Stephens.
  • Witajcie! Prośba do mam, które zwiedzały Londyn z dziećmi w wieku 5-7 lat: napiszcie, co zainteresowało/podobało się Waszym dzieciom? Czy obiekty takie, jak np.: Kensington Palace, Hampton Court Palace, Victoria and Albert Museum nadają się do zwiedzania z dziećmi w tym wieku? My, póki co, mamy w planach tylko Natural History Museum (dinozaury) :). A Zoo i wszelkie wetlandy raczej odpadają. Z góry dziękuję za podzielenie się doświadczeniami :)
  • straszny mam balagan. Wracam pozno z pracy, w sobote kurs, w niedziele facet no i serio wstyd no ale nie mam czasu. Balagan straszliwy. Okna do umycia. No tragedia. Male mieszkanko, 2 pokoiki ale co sie obroce to balagan. No okropna jestem pod tym wzgledem. Co tam, kazdy ma wady. Jak przychodze to jestem tak wyprana z energii ze nie mam sil. Czy jest ktos z Twickenham Feltham Hounslow Richmond East Molesey, Hampton kto umie sprzatac, ma referencje i wpadlby tak raz na 2 tyg na 2 godziny...
  • Czy są tu jacyś miłośnicy Glenna? Jakie jego utwory najbardziej lubicie? Ja kocham In the mood, American patrol, Sun valley jump i wszystkie inne ;). A inni wykonawcy Jazz/Swing? Kogo lubicie? Co warto posłuchać i w kogo warto inwestować (kupować CD) według was?. Dzięki za odpowiedzi.
  • bo poludnie wybilo, a ja jeszcze dzis od kompa nie odeszlam :-)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się