Forum   influenza

influenza

(4 wyniki)
  • u mojego dziecka w wymaznie z gardła wykryto te bakterie. Czy można je wyleczyć homeopatycznie? Córka jest w trakcie leczenia infekcji gardła. Coś tu poczytałam na forum ale jestem przerażona i nie wiem co robić. Bierze m.in. notakehl - czy on tu może coś pomóc (wymaz był robiony przed rozpoczęciem kuracji).
  • Grypa, przeziębienie są stare jak ludzkość. Kiedyś zamieniając się w zapalenie płuc likwidowały osobników. Wymyślono, odkryto penicylinę na większość infekcji. Sir Alexander, o ile dobrze pamiętam, brytyjczyk od szpitala Saint's Mary w Londynie. Mniejsza o to. Chodzi mi o maseczki. To kompletne odwrócenie ról. Maseczki powinni nosić ci zakażeni, jak złe psy kaganiec. One nic nie pomagają zdrowym. To kretyństwo widzieć zdrowych, którzy kumulują w tej ligninie wszystkie zarazki. ...
  • A jeśli grypa, to jaka?... (Jejku, a może nie wypada mówic 'grypa'? Może 'influenza' brzmiałaby bardziej majestatycznie i europejsko?) Sezonowa? Ptasia? Świ...?(aż strach pomyśleć, Art 135 §2 k.k.)
  • Czy mogę influenzinum 9Ch podawać na bakterie Haemophilus influenze, który jest pałeczką grypy? W innym wątku pisałam, że w/w bakteria wyszła synowi z wymazu z nosa i postanowiłam zastosować to inluenzinum. Stosuję parę dni ale poprawy jak na razie nie ma. Jest to rodzaj szczepionki na wirusa gypy a ja dawkuje to jak normalne leki homeopatyczne (5razy dziennie po 3granulki. Skoro to rodzaj szczepionki uodparniającej to czy to dawkowanie jest dobre? czy coś namieszałam??
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się